412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Majonez Pudliszki

Producent: Pudliszki
Kategoria: Majonez – za co kochają go Polacy?
majonez pudliszki

Majonez Pudliszki

Producent: Pudliszki Kategoria: Majonez – za co kochają go Polacy?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • majonez
  • majonez Pudliszki

Majonez Pudliszki – informacje o produkcie

Majonez Pudliszki to zimny, gęsty sos o szerokim zastosowaniu kulinarnym, wytwarzany na bazie oleju i żółtek jaj kurzych, produkowany przez firmę Pudliszki.

W skład majonezu Pudliszki wchodzą: olej rzepakowy (78%), żółtko jaja (6,6%), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, przeciwutleniacz (sól wapniowo - disodowa EDTA), kurkuma. Produkt nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów.

100 ml produktu dostarcza 736 kcal (80 g tłuszczu, 2,8 g węglowodanów, 1,0 g białka)

Średnia cena majonezu Pudliszki to 7-8 złotych za opakowanie zawierające 480 ml produktu. Sos sprzedawany jest również w opakowaniach o pojemnościach 240 ml oraz 710 ml. Produkt dostępny jest w szklanym słoiku.

Nasza opinia o Majonezie Pudliszki

Majonez Pudliszki to wysokiej jakości produkt sporządzany na bazie najlepszych składników. Wyróżnia się atrakcyjnym i wyrazistym smakiem, a także gładką konsystencją. Świetnie sprawdza się jako dodatek do potraw i przystawek.

Sos ma stosunkowo dobry skład, wątpliwości budzić może jedynie dodatek soli wapniowo-disodowej. Warto przy tym wspomnieć, że wytwarzany jest na bazie jaj pochodzących z chowu na wolnym wybiegu. Godny uwagi jest także fakt, że w procesie produkcji majonezu nie zastosowano środków konserwujących, sztucznych barwników czy aromatów.

Cena majonezu Pudliszki jest dość korzystna, a jego producent to ceniona i sprawdzona firma z ponad 100-letnią tradycją.

Opinie o Majonez Pudliszki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

44 − 43 =

Podobne