914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mleko Biedronka Mleczna Dolina

Producent: Mleczna Dolina
Kategoria: Mleko krowie - produkcja, wartości odżywcze, rodzaje
mleko biedronka mleczna dolina

Mleko Biedronka Mleczna Dolina

Producent: Mleczna Dolina Kategoria: Mleko krowie - produkcja, wartości odżywcze, rodzaje

3.0 Opinie (10)

Oznacz status produktu:

Informacje o mleku Biedronka Mleczna Dolina

Mleko Biedronka Mleczna Dolina to produkt marki własnej Biedronka, która jest jednym z największych sieciowych sklepów spożywczych w Polsce. Producentem mleka jest firma Mleczna Dolina z siedzibą w województwie wielkopolskim. Mleko jest dostępne w butelkach o pojemności 1 litra i 0,5 litra, a także w opakowaniach kartonowych 1 litra.

Skład mleka Biedronka Mleczna Dolina jest zgodny z wymaganiami stawianymi przez polskie prawo, co oznacza, że produkt nie zawiera dodatków chemicznych ani sztucznych konserwantów. Mleko pochodzi od krów hodowanych w Polsce, co gwarantuje świeżość i naturalny smak. Zostało poddane procesowi ogrzewania w celu zniszczenia drobnoustrojów (pasteryzacja),

Smak mleka Biedronka Mleczna Dolina jest łagodny i naturalny, co stanowi efekt stosowania odpowiedniej technologii produkcji oraz pasteryzacji. Mleko jest doskonałe do picia, a także do przygotowywania różnego rodzaju potraw, takich jak kawy, herbaty, koktajle czy zupy.

Cena mleka Biedronka jest relatywnie niska w porównaniu do innych marek dostępnych w polskich sklepach spożywczych. Cena za butelkę (1 litr) wynosi zazwyczaj od 1,50 do 2 złotych, w zależności od lokalizacji sklepu i aktualnych promocji.

Nasza opinia o mleku Biedronka

Mleko Biedronka Mleczna Dolina cechuje się przede wszystkim naturalnym smakiem i niską ceną, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla klientów. Producent dba o to, aby mleko było świeże i bezpieczne do spożycia, co jest bardzo istotne z punktu widzenia zdrowia konsumentów.

Mleko z Biedronki można kupić w różnych opakowaniach, co ułatwia klientom wybór odpowiedniego produktu zgodnie z potrzebami. Dodatkowo mleko jest łatwo dostępne w większości sklepów Biedronka.

Jedna z wad mleka Mleczna Dolina to brak informacji na opakowaniu o pochodzeniu karmy dla krów, które dostarczają mleko. Wiadomo, że mleko pochodzi od krów hodowanych w Polsce, ale nie ma informacji na temat jakości karmy, jaką otrzymują zwierzęta. Jest to szczególnie istotne dla osób, które zwracają uwagę na jakość pochodzenia żywności.

Inną wadą może być fakt, że produkt jest dostępny tylko w sklepach Biedronka, co stanowi utrudnienie dla klientów, którzy preferują zakupy w innych sieciach spożywczych.

Opinie o Mleko Biedronka Mleczna Dolina - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 38 = 42

Opinie o produkcie

 1. M Mateusz

  Kupiłem 6 mlek i mają straszny smak... Wszystkie mleka poszły niestety do kosza. Strata kasy

  1.0

 2. J Jacek

  Niestety mam taki sam przypadek jak Mateusz. Kupiłem w Biedronce w promocji 6 mlek Mleczna dolina 2% i co otwieram, to mają dziwny smak.

  1.0

 3. MW Mlekosz wielki

  "Pij mleko będziesz wielki", jak mówił Boguś, ten sam co mówił, "Bo to zła kobieta była". Kupuje 6-ciopak tego mleka co tydzień. Szczerze smakiem nie różni się wiele od tego z niemieckiego dyskontu a ceną różni się bardzo. Przesiadka nastąpiła ponieważ te ze sklepu z pieskiem na żółtym tle, (smakiem różni się od obydwu wspomnianych), dwukrotnie było czuć ścierką do podłogi, a to już raczej skandal.

  5.0

 4. R Rewelka

  Dodaje do kawki, jem z płatkami na śniadanie, popijam czekoladkę.

  5.0

 5. J Jarek

  Mleko od polskich rolników, od polskch krów najlepsze. Wszystko co polskie jest dobre, zagraniczne mi szkodzi.

  5.0

 6. A Ania

  U mnie w biedrze 1.69 złocisza za litr, u norwega 3.45 zł a u niemca 2.99zł. Oczywiście mowię o 2%.

  5.0

 7. K Kasia

  Kupuje pije, mi smakuje, lepsze smakowo niż te z lidla.

  5.0

Podobne