412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Musztarda Dijon Develey

Producent: Develey
Kategoria: Musztarda - wszystko, co musisz wiedzieć

Musztarda Dijon Develey

Producent: Develey Kategoria: Musztarda - wszystko, co musisz wiedzieć

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • musztarda
  • musztarda Dijon Develey
  • Dijon Develey

Musztarda Dijon Develey – informacje o produkcie

Musztarda Dijon Develey to zimny sos wytwarzany na bazie ziaren gorczycy, produkowany przez firmę Develey, zajmującą się produkcją spożywczą.  

Sos wytwarza się na podstawie dawnej francuskiej receptury, a do jego produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości składniki.

W składzie Musztardy Dijon Develey znajdują się: woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól, kwas: kwas cytrynowy. Produkt nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

100 gramów produktu dostarcza 162 kcal (12 g tłuszczu, 3 g węglowodanów, 7,5 g białka).

Średnia cena Musztardy Dijon Develey to 4 złote za opakowanie zawierające 270 gramów produktu (produkt dostępny jest w szklanym słoiku).

Nasza opinia o musztardzie Dijon Develey

Musztarda Dijon Develey to wysokiej jakości produkt, wytwarzany wedle tradycyjnych i sprawdzonych receptur francuskich. Sos idealnie sprawdza się jako uniwersalny dodatek do różnego rodzaju dań – podkreśla i uwydatnia smak potraw. Może być użyty także jako ich dekoracja.

Niewątpliwym atutem produktu jest jego naturalny, bezpieczny i krótki skład – musztarda Dijon Develey zawiera same naturalne składniki, którym zawdzięcza charakterystyczny smak. W procesie jej produkcji nie stosuje się konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Może być spożywana przez osoby nietolerujące glutenu i laktozy.

Musztardę Dijon Develey wyróżnia idealnie gładka, aksamitna konsystencja i apetyczny kolor, a przede wszystkim wyrazisty i atrakcyjny smak. Cena sosu jest przy tym bardzo korzystna.

Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście także producent musztardy – Develey to międzynarodowa firma z tradycjami, która od ponad 170 lat działa w branży spożywczej.

Opinie o Musztarda Dijon Develey - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 66 = 68

Podobne