876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Musztarda rosyjska Kamis

Producent: McCormick Polska S.A.
Kategoria: Musztarda - wszystko, co musisz wiedzieć
kamis musztarda

Musztarda rosyjska Kamis

Producent: McCormick Polska S.A. Kategoria: Musztarda - wszystko, co musisz wiedzieć

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:
  • musztarda rosyjska Kamis
  • musztarda rosyjska
  • Kamis
  • musztarda Kamis

Musztarda rosyjska Kamis – informacje o produkcie

Musztarda rosyjska Kamis to zimny sos wytwarzany na bazie ziaren gorczycy, sprzedawany pod marką Kamis, od lat związanej z produkcją musztard i przypraw. 

Musztarda wytwarzana jest z wyjątkowo ostrego gatunku gorczycy. W procesie produkcji używa się białej i czarnej gorczycy, czemu sos zawdzięcza charakterystyczny wygląd (widoczne są białe i czarne ziarenka) oraz wyrazisty ostry smak, a także atrakcyjną konsystencję.

W składzie musztardy rosyjskiej Kamis znajdują się: woda, gorczyca (biała i czarna), ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw. Produkt nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

100 gramów produktu dostarcza 137 kcal (8,2 g tłuszczu, 7,9 g węglowodanów, 5,9 g białka).

Średnia cena musztardy rosyjskiej Kamis to 3 złote za opakowanie zawierające 185 gramów produktu (produkt dostępny jest w szklanym słoiku). Sos można kupić również w plastikowej butelce o pojemności 280 gramów – jego średnia cena to 7 złotych.

Nasza opinia o musztardzie rosyjskiej Kamis

Musztarda rosyjska Kamis to wysokiej jakości produkt, wytwarzany na bazie najlepszych i sprawdzonych składników. Sos świetnie sprawdza się w roli dodatku do różnego rodzaju dań i potraw, podkreślając i uwydatniając ich smak.

Niekwestionowanym atutem musztardy jest jej naturalny i bezpieczny skład – produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Musztarda rosyjska Kamis wyróżnia się ponadto charakterystyczną konsystencją – w sosie wyczuwalne są ziarenka gorczycy, co w dużym stopniu uatrakcyjnia sos. Jego smak jest ostry i wyrazisty. Cena produktu jest przy tym bardzo korzystna.

Niewątpliwie warto wspomnieć również o samej marce Kamis – cenionej i znanej od ponad 30 lat.

Opinie o Musztarda rosyjska Kamis - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

80 − = 72

Opinie o produkcie

  1. D Deck

    Musztarda Rosyjska jest jedną z najlepszych,ych. Tchórze i zausznicy zmieniają nazwę Konsument się przyzwyczaił do tej nazwy nie zależnie od panującej sytuacji politycznej. Nazwę Rosyjskich czołgów też trzeba zmienic

    5.0

Podobne