753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Paluszki solone Lubella

Producent: Lubella
Kategoria: Paluszki solone

Paluszki solone Lubella

Producent: Lubella Kategoria: Paluszki solone

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • paluszki solone
  • Lubella
  • paluszki Lubella
  • paluszki słone

Paluszki słone Lubella – informacje o produkcie

Lubella - polska firma produkująca makarony, płatki śniadaniowe, przekąski, mąki i kasze. Od 2003 roku marka należy do polskiego koncernu spożywczego Maspex.

Paluszki Lubella to przekąska w postaci długich paluszków posypanych solą morską. W składzie przekąski znajdziemy: mąkę pszenną, skrobię ziemniaczaną, tłuszcz palmowy, sól, cukier, drożdże, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; regulator kwasowości: wodorotlenek sodu. Jeśli chodzi o wartości odżywcze, to w stu gramach produktu wartość energetyczna to 386 kcal. Paluszki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Paluszki solone Lubella występują w opakowaniach o dwóch pojemnościach - 70 i 275 gramów. Za najmniejsze opakowanie przekąski zapłacimy ok. 2 złote.

Nasza opinia o paluszkach solonych Lubella

Paluszki solone firmy Lubella to przykład kruchej przekąski opartej na tradycyjnej metodzie wypieku. Choć nie są dostępne we wszystkich sklepach spożywczych, to z pewnością są świetną alternatywą dla osób, które szukają przekąski na spotkania czy imprezy. Atutem produktu jest jego niska cena, dzięki której niemal każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Ponadto to przekąska wegetariańska i bez laktozy.

Niestety w składzie paluszków znajduje się tłuszcz palmowy i choć jego zawartość nie jest duża, to nadmierne spożycie może przyczyniać się do wzrostu poziomu cholesterolu we krwi.

Warto pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych produktów tego typu opakowanie paluszków Lubella nie zawiera zabezpieczenia, dlatego po otwarciu przekąski należy zadbać o przechowywanie jej w szczelnie zamkniętym pojemniku lub opakowaniu.

Opinie o Paluszki solone Lubella - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1

Opinie o produkcie

  1. P Pawel

    Są pyszne, chrupiące i pulchne, dobrze wypieczone, mają piękny kolor i są chrupkie, także nie zamulają. Najsmaczniejsze paluszki na rynku! <3 :)

    5.0

Podobne