826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Paluszki solone Top

Producent: Biedronka
Kategoria: Paluszki solone

Paluszki solone Top

Producent: Biedronka Kategoria: Paluszki solone

4.0 Opinie (6)

Oznacz status produktu:
 • paluszki solone
 • słone paluszki
 • paluszki biedronka
 • paluszki top

Paluszki solone Top – informacje o produkcie

Paluszki solone Top są jedną z przekąsek wyprodukowanych przez sieć handlową Biedronka, która należy do portugalskiego przedsiębiorstwa Jerónimo Martins.

Produkt marki Top to klasyczna przekąska w postaci mocno wypieczonych paluszków solonych. Skład produktu zawiera: mąkę pszenną, olej rzepakowy, sól (3,0%), ekstrakt sodowy jęczmienny, drożdże, substancję spulchniającą: węglowodany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu.

Przekąska jest dostępna w sieci handlowej Biedronka i najczęściej znajdziemy ją tam w opakowaniu o pojemności 400 g. W wybranych sklepach paluszki występują również w opakowaniach o pojemności 200g. Za największą paczkę produktu zapłacimy ok. 3 złote. Opakowanie 400 g zawiera ok. 8 sugerowanych porcji produktu.

Nasza opinia o paluszkach solonych Top

Paluszki solone firmy Top to przekąska, która z pewnością zasługuje na uwagę. Głównie ze względu na to, że występują one w opakowaniach o dużych pojemnościach, co świetnie sprawdza się w przypadku wieloosobowych spotkań. Jednak największą zaletą produktu jest jego cena, za niespełna 3 złote dostajemy opakowanie zawierające aż 400 g przekąski.

Niestety paluszki mogą zawierać śladowe ilości sezamu, dlatego nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na ich spożycie. Na niekorzyść produktu działa również fakt, że w jego składzie znajdziemy wysoką zawartość soli.

Opinie o Paluszki solone Top - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + = 22

Opinie o produkcie

 1. X Xyz1519

  Dość twarde, mniejszym dzieciom było ciężko jeść. W smaku ok, chociaż czegoś brakuje. Sporo połączonych po 2-3 szt, TWARDYCH. Na jednych dużo soli, na innych nic. Przekąska do piwa spoko

  3.0

 2. A Anielka765

  jak dla mnie bardzo srednie - tak jak napisano wyzej, twarde, posklejane

  2.0

 3. P Paluszki

  Mnie podchodza, dobra cena.

  5.0

 4. R ReniaW.

  moim zdaniem są dobre, a za cene dodatkowy plusik ;)

  4.0

 5. G Gość

  Bardzo dobre mogą rywalizować z tymi droższymi na rynku

  5.0

Podobne