753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ser halloumi Kaufland

Producent: Kaufland
Kategoria: Ser halloumi – skład, wartości odżywcze, zastosowanie
halloumi kaufland

Ser halloumi Kaufland

Producent: Kaufland Kategoria: Ser halloumi – skład, wartości odżywcze, zastosowanie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Ser halloumi Kaufland – informacje o produkcie

Ser halloumi Kaufland to produkt marki K-Favourites – marki własnej należącej do sieci sklepów Kaufland będącej częścią niemieckiej grupy Schwarz.

Pod marką K-Favourites dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym halloumi. Jest to tradycyjny cypryjski ser podpuszczkowy, wytwarzany z mieszanki pasteryzowanego mleka krowiego, owczego i koziego z dodatkiem mięty.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Kaufland.

W skład sera halloumi z Kauflanda wchodzą: pasteryzowane mleko krowie (76%), pasteryzowane mleko owcze i kozie (20%), sól, mięta (1%), podpuszczka mikrobiologiczna.

100 gramów produktu dostarcza: 322 kcal (25 g tłuszczu, 22 g białka, 1,9 g węglowodanów)

Średnia cena sera halloumi marki Kaufland to 11-12 złotych za opakowanie zawierające 250 gramów produktu.

Nasza opinia o serze halloumi Kaufland

Halloumi Kaufland to smaczny ser, który świetnie sprawdzi się zarówno na grilla, jak i na patelnię. Poddany działaniu wysokiej temperatury staje się miękki, zachowując swoją formę i nie topiąc się. Doskonale smakuje także na zimno. Dobrze komponuje się z warzywami i owocami. Może stanowić wegetariańską alternatywę dla tradycyjnych burgerów czy kotletów.

Smak halloumi jest wyrazisty i dość słony, a aromat naturalny. Jego struktura jest zwarta, a przy tym elastyczna i sprężysta. Ser kroi się bardzo dobrze, nie kruszy ani nie łamie. Pachnie przyjemnie i wygląda apetycznie.

Za jego walory smakowe i inne odpowiada bardzo dobry i krótki skład. Ser zawiera same naturalne składniki – głównie mleko. Nie znajdziemy tu żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków. Warto też zaznaczyć, że jest to oryginalny produkt wytwarzany na Cyprze.

Cena sera halloumi Kaufland jest dość przystępna.

Opinie o Ser halloumi Kaufland - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 70 = 80

Podobne