527 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Bebetto

Producent: Bebetto
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerówka bebetto

Spacerówka Bebetto

Producent: Bebetto Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Bebetto– informacje o produkcie

Spacerówka Bebetto to produkt firmy Bebetto – polskiego przedsiębiorstwa z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży dziecięcej, oferującego wózki i inne akcesoria dla dzieci.

W ofercie firmy znajdują się różne modele wózków spacerowych. Jednym z częściej wybieranych jest natomiast spacerówka Bebetto Rainbow.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia do momentu osiągniecia wagi 15 kilogramów. Wyposażony jest w siedzisko z regulowanym oparciem (do pozycji leżącej) i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, poszerzaną budkę XXL z siatką oraz koła Flexy Wheels niewymagające pompowania, wyposażone w system DMS odpowiadający za stabilizację i pamięć kierunku jazdy. Posiada regulowane amortyzatory (tylne i przednie). Waga wózka to 11,1 kg.

Spacerówka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru stelaża (czarny, szary oraz złoty – należący do kolekcji Gold). W zestawie znajduje się pokrowiec na nogi oraz osłona przeciwdeszczowa.

Średnia cena spacerówki Bebetto Rainbow to 950 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Bebetto

Spacerówka Bebetto Rainbow to funkcjonalny, bezpieczny i komfortowy wózek, który świetnie sprawdzi się zarówno podczas spokojnych spacerów i wycieczek, jak i codziennego przemieszczania się z dzieckiem.

Do jego największych zalet zaliczyć można doskonałą amortyzację. Prowadzenie wózka spacerowego Bebetto to prawdziwa przyjemność – wózek bardzo łatwo i dobrze się prowadzi, również po trudniejszym i bardziej wymagającym podłożu. Jazda jest płynna i dynamiczna. W tym kontekście nie sposób nie wspomnieć również o bezobsługowych kołach – są bardzo wytrzymałe i odporne, nie wymagają pompowania. Wyposażone są ponadto w specjalny system stabilizujący.

Spacerówka Bebetto jest bardzo wygodna – jej siedzisko jest przestronne i szerokie. Przed słońcem, wiatrem i opadami chroni dziecko bardzo duży poszerzany daszek z siatką, która umożliwia cyrkulację powietrza.  

Wózek jest lekką kompaktową konstrukcją. Składa się szybko i łatwo, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Ma pełną regulowaną rączkę, której wysokość można dostosować do wzrostu rodzica. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Ma nowoczesny i stylowy design. Jego cena jest przy tym korzystna.

Opinie o Spacerówka Bebetto - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 4 =

Podobne