753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Chicco

Producent: Chicco
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerowka chicco

Spacerówka Chicco

Producent: Chicco Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Chicco – informacje o produkcie

Spacerówka Chicco to produkt firmy Chicco – włoskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją wózków dziecięcych, łóżeczek, zabawek i różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci.

W ofercie firmy znaleźć można różne modele wózków spacerowych. Jednym z najczęściej wybieranych jest zaś spacerówka Chicco Multiride.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia wagi 22 kilogramów. Wyposażony jest w rozkładane siedzisko (do pozycji leżącej), regulowaną pełną rączkę, regulowany podnóżek oraz amortyzowane gumowe koła. Rozkładana budka wykonana jest z wodoodpornego materiału z filtrem UVP 50+.

Wózek spacerowy Chicco składa się jednym ruchem ręki. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: Jet Black, Light Grey oraz Deep Blue. Jego waga to 9 kg. Zestaw zawiera okrycie na nogi oraz osłonę przeciwdeszczową.

Średnia cena spacerówki Chicco Multiride to 900 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Chicco

Spacerówka Chicco Multiride to funkcjonalny, bezpieczny i wygodny wózek, który doskonale spełni swoją rolę zarówno dla niemowląt (od pierwszych dni życia), jak i starszych dzieci. Możliwość tak długiego użytkowania sprzętu to zaś niewątpliwie jego duży atut.

Siedzisko wózka jest wygodne, głębokie i przestronne. Rozkłada się do pozycji leżącej, co jest istotne dla najmłodszych dzieci, choć nie pozostaje bez znaczenia również z uwagi na starsze pociechy, które lubią drzemać podczas jazdy.

Do ogromnych zalet spacerówki Chicco należy ponadto jego niska waga, a także możliwość prostego i szybkiego złożenia. Wózek jest lekki i zajmuje niewiele miejsca (po złożeniu stoi sam). Niemniej istotna jest wyposażenie w postaci gumowych kół odpornych na przebicia oraz takie elementy, jak rozkładana budka z ochronnego i wodoodpornego materiału.

Wózek spacerowy Chicco bardzo dobrze się prowadzi. Obrotowe przednie koła (z możliwością zablokowania) umożliwiają sprawne wykonywanie manewrów. Regulacja rączki umożliwia zaś dostosowanie jej wysokości do wzrostu prowadzącego spacerówkę.

Warto również wspomnieć o pojemnym koszu na zakupy oraz dodatkowych akcesoriach. Cena spacerówki jest przy tym korzystna.

Opinie o Spacerówka Chicco - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 − 25 =

Podobne