526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Elodie

Producent: Elodie
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerówka elodie

Spacerówka Elodie

Producent: Elodie Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Elodie – informacje o produkcie

Spacerówka Elodie to produkt firmy Elodie Details – szwedzkiego przedsiębiorstwa oferującego wózki dziecięce oraz różnego rodzaju akcesoria dla dzieci.

W ofercie firmy znajduje się jeden model wózka w dwunastu wariantach. Spacerówka Elodie Details Mondo Stoller to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci samodzielnie siedzących (od około 6. miesiąca życia) do 3-4 roku życia (maksymalna nośność wózka to 22 kg). Wyposażony jest siedzisko z regulowanym oparciem (do pozycji leżącej) i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, rozsuwany daszek z filtrem UPF 50+, pełną rączkę oraz kosz na zakupy składany w plecak Mondo Stow & Go. Posiada system składania ruchem jednej ręki.

Wózek spacerowy Elodie jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. W ofercie znajduje się dwanaście kolorów i wzorów tapicerki (zarówno jednokolorowe, jak i wzorzyste; w tym tapicerka wykonana ze skóry wegańskiej). Materiały użyte do wykonania siedziska i budki wykonane są w 100% z recyklingu z butelek PET. Waga wózka to 6,7 kg.

Średnia cena spacerówki Elodie Details Mondo Stoller to 1800 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Elodie

Spacerówka Elodie Details Mondo Stoller to wysokiej jakości wózek spacerowy określany nawet mianem kultowego. Nie dzieje się tak zresztą bez przyczyny – jest to istotnie sprzęt komfortowy, bezpieczny i niezwykle funkcjonalny.

Do jego atutów należy przede wszystkim bardzo wygodne i obszerne siedzisko z rozkładanym oparciem i regulowanym podnóżkiem, gwarantujące dziecku komfortową jazdę. Ochronę przed słońcem i opadami zapewnia obszerna rozkładana budka z dodatkowym rozpięciem i okienkiem umożliwiającym kontakt z dzieckiem i cyrkulację powietrza.

Prowadzenie wózka spacerowego Elodie to prawdziwa przyjemność. Spacerówka jest stabilna, dynamiczna i skrętna, bardzo dobrze podbija. Jej złożenie jest proste i odbywa się szybko. Po złożeniu wózek nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni. Jest ponadto lekki i nie sprawia problemu przy transporcie.

Warto wspomnieć o wysokiej jakości materiałach i surowcach, z których jest zrobiony. Wykonany jest zresztą perfekcyjnie z dbałością o każdy szczegół. Nie sposób zapomnieć o jego walorach estetycznych – spacerówka Elodie to jeden z najładniejszych wózków dostępnych na rynku. Ma zgrabną sylwetkę, jest całkowicie dopracowany. Ogromny wybór wzorów i kolorów tapicerki to dodatkowy plus.

Opinie o Spacerówka Elodie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

30 − 24 =

Podobne