490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Maclaren

Producent: Maclaren
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerowka-maclaren

Spacerówka Maclaren

Producent: Maclaren Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Maclaren – informacje o produkcie

Spacerówka Maclaren to produkt firmy Maclaren – brytyjskiego przedsiębiorstwa z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji wózków dziecięcych, pomysłodawcy i producenta pierwszej spacerówki zwanej parasolką.

Pod marką Maclaren dostępnych jest kilka modeli wózków spacerowych. Obecnie jednym z częściej wybieranych jest spacerówka Maclaren Techno XLR.

Jest to wózek spacerowy typu parasolka, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia 29 kilogramów. Ma stelaż wykonany z aluminium, pełną rączkę oraz rozkładany daszek przeciwsłoneczny z filtrem UPV 50+. Wyposażony jest w wydłużany podnóżek oraz siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa i regulowanym oparciem (4 pozycje, w tym pozycja leżąca). Waga wózka to 6,7 kg.

Spacerówka Maclaren Techno XLR ma amortyzowane koła (przednie pojedyncze, obrotowe, zwrotne; tylne podwójne) wykonane z niepękającej pianki. Składa się w tzw. parasolkę. Jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi znanych marek. Zestaw Techno XLR zawiera ponadto wkładkę redukcyjną dla noworodków, śpiworek oraz plandekę przeciwdeszczową.

Średnia cena spacerówki Maclaren Techno XLR to 1000 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Maclaren

Wózek spacerowy Maclaren Techno XLR to wygodna i funkcjonalna spacerówka, która świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich, a także podczas spacerów i wycieczek. Ma szerokie siedzisko, które można rozłożyć na płasko, co jest szczególnie istotne dla najmłodszych dzieci, a także dla tych, które lubią drzemać podczas jazdy. Wyposażony jest w regulowaną rączkę, dzięki czemu można dostosować jej wysokość do wzrostu osoby prowadzącej wózek.

Do niezaprzeczalnych zalet spacerówki Maclaren Techno XLR należy duży dopuszczalny przedział wagowy – wózkiem można wozić zarówno niemowlęta, jak i kilkuletnie dzieci. Jego dużym atutem jest możliwość złożenia – system składania jest przy tym bardzo prosty, a złożony wózek nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jest ponadto bardzo lekki, co ułatwia jego transport i przechowywanie.

Godna pochwały jest również rozkładana budka (daszek rozsuwa się, dając skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i opadami), a także pojemny kosz na zakupy. Siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości materiału, który łatwo się czyści.

Prowadzenie spacerówki Maclaren jest wygodne, jazda przebiega płynnie, a skrętne koła pozwalają na sprawne manewrowanie. Dodatkowym plusem są dołączone akcesoria.

Opinie o Spacerówka Maclaren - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

37 − 32 =

Podobne