490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Maxi Cosi

Producent: Maxi Cosi
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerówka maxi-cosi

Spacerówka Maxi Cosi

Producent: Maxi Cosi Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Maxi Cosi – informacje o produkcie

Spacerówka Maxi Cosi to produkt firmy Maxi Cosi – holenderskiego przedsiębiorstwa z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, oferującego wózki dziecięce, foteliki samochodowe i inne akcesoria dla dzieci.

W ofercie firmy znaleźć można różnego rodzaju wózki spacerowe. Jednym z popularniejszych modeli jest spacerówka Maxi Cosi Gia.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia do momentu osiągnięcia wagi 22 kg (około 4. roku życia). Wyposażony jest w siedzisko z regulowanym oparciem i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa oraz rozkładany daszek. Waga wózka to 10 kg.

Spacerówka posiada prosty system składania jednym ruchem ręki. Ma pełną rączkę oraz regulowany podnóżek. Koła wózka są gumowe (w tym dwa przednie skrętne z możliwością zablokowania).

Wózek spacerowy jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi Maxi Cosi. Dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: Essential Black, Essential Graphite, Essential Red oraz Nomad Grey.  

Średnia cena spacerówki Maxi Cosi Gia to 1000-1100 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Maxi Cosi

Wózek spacerowy Maxi Cosi to funkcjonalny, bezpieczny i wygodny wózek spacerowy, który świetnie sprawdzi się zarówno dla niemowlęcia, jak i starszej pociechy. Możliwość długiego użytkowania sprzętu to zaś jedna z jego największych zalet.

Jest przy tym bardzo lekki, co niewątpliwie ma duże znaczenie dla rodziców, którzy wózek często przenoszą z miejsca na miejsce. Pod tym względem niemniej ważny jest prosty intuicyjny system składania – spacerówka składa się szybko i łatwo, a po złożeniu osiąga niewielkie rozmiary.

Spacerówka Maxi Cosi Gia jest ponadto bardzo wygodny dla dziecka – jego siedzisko jest szerokie i przestronne, posiada dodatkowe wypełnienie, a regulowane oparcie daje możliwość wyboru pozycji w zależności od potrzeb naszego malucha. Rozkłada się do pozycji leżącej, co jest szczególnie istotne dla niemowląt, a także dzieci lubiących ucinać drzemki podczas spacerów.

Spacerówka dobrze się prowadzi, jazda jest płynna, a koła bardzo skrętne, co pozwala na sprawne manewrowanie. Jej dodatkowym atutem jest pakowany kosz na zakupy z kieszonką oraz uchwyt na kubek.

Opinie o Spacerówka Maxi Cosi - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 1

Podobne