753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Quinny

Producent: Quinny
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerowka-quinny

Spacerówka Quinny

Producent: Quinny Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Quinny – informacje o produkcie

Spacerówka Quinny to produkt firmy Quinny – holenderskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją wózków dziecięcych, lidera w branży z ponad 70-letnim doświadczeniem.

W ofercie firmy znajduje się wiele modeli wózków spacerowych. Jednym z częściej wybieranych jest natomiast spacerówka Quinny Zapp Flex Plus.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci samodzielnie siedzących (od około 6 miesiąca życia) do momentu osiągnięcia wagi 15 kilogramów (do ukończenia 3. roku życia). Wyposażony jest w kubełkowe rozkładane siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, pełną rączkę oraz rozszerzaną budkę z filtrem UV 50+. Stelaż wykonany jest z aluminium, a tapicerka z wodoodpornego materiału. Waga wózka to 10,3 kg.

Model dostępny jest w dwunastu wariantach kolorystycznych. W zestawie znajduje się osłona przeciwdeszczowa oraz adaptery do fotelika Maxi Cosi.

Średnia cena spacerówki Quinny Zapp Flex Plus to 1000 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Quinny

Spacerówka Quinny Zapp Flex Plus to komfortowy i bezpieczny wózek spacerowy, który świetnie sprawdzi się podczas spacerów i codziennego przemieszczania się z dzieckiem. Ma bardzo wygodne siedzisko rozkładane do pozycji leżącej, wpinane przodem i tyłem do kierunku jazdy, z poszerzaną budką z filtrem przeciwsłonecznym.

Spacerówka wyposażona jest w cztery gumowe obrotowe koła, zapewniające płynną jazdę i sprawne manewrowanie. Prowadzi się bardzo dobrze i lekko. Posiada pełną rączkę, która umożliwia prowadzenie jedną ręką.

Wózek spacerowy Quinny jest lekki, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. System składania jest przy tym prosty i intuicyjny – spacerówka składa i rozkłada się bardzo szybko i sprawnie. Zapewnia to wygodny transport wózka, a także jego bezproblemowe przechowywanie.

Spacerówka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Nie sprawia kłopotów w czyszczeniu, co niewątpliwie jest istotne z perspektywy rodzica. Do jej zalet zaliczyć można również pojemny kosz na zakupy, a także szeroki wybór wersji kolorystycznych. Warto ponadto wspomnieć o korzystnej cenie wózka i jego nowoczesnym, stylowym designie.

Opinie o Spacerówka Quinny - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 2 =

Podobne