191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sucha karma dla psa Chappi

Producent: Mars Polska
Kategoria: Sucha karma dla psa

Sucha karma dla psa Chappi

Producent: Mars Polska Kategoria: Sucha karma dla psa

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • sucha karma dla psa
  • sucha karma dla psa chappi
  • karma chappi

Sucha karma dla psa Chappi – informacje o produkcie

Chappi to jedna z najpopularniejszych marek karmy dla psów należąca do spółki Mars Polska. Produkty tej firmy są ogólnodostępne w sklepach spożywczych, supermarketach, a także w sklepach zoologicznych.

Aktualnie w ofercie marki Chappi znajdują się 3 suche karmy dla psów:

  • Chappi z Drobiem i Warzywami,
  • Chappi z Wołowiną, Drobiem i Warzywami,
  • Chappi z 3 Rodzajami Mięsa i Warzywami.

W składzie suchej karmy Chappi dla psów występują zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny w czerwonych granulkach, 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze, substancje mineralne oraz warzywa.

Produkty tej marki można zakupić w cenie około 55 złotych za 13,5 kilo karmy – dodatkowo w sklepach często można natknąć się na promocje.

Nasza opinia o suchej karmie Chappi

Zaletą karm tej marki jest niewątpliwie niska cena, jaką zapłacimy za dużą ilość produktu. Niestety karma Chappi posiada przeciętny skład, który opisany jest w niejasny, uogólniający sposób – co nie świadczy o dobrze o jakości karmy.

W składzie znajdziemy za to: produkty odzwierzęce niewiadomego pochodzenia, dużo zbóż, które, oprócz węglowodanów, nie wnoszą innych wartości do diety psa, znikomą ilość warzyw, przeciwutleniacze i sztuczne barwniki.

Wszystkie powyższe informacje świadczą o tym, że atrakcyjna cena nie przekłada się niestety na jakość produktu, a ta – jeśli chodzi o zdrowie naszych pupili – powinna być jak najwyższa. Na polskim rynku w podobnej lub odrobinie wyższej cenie dostępne są lepsze produkty.

Karma Chappi niestety nie dostarcza naszemu pupilowi maksimum tego, co powinien otrzymywać jego organizm oraz nie sprzyja jego zdrowiu.

Opinie o Sucha karma dla psa Chappi - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 1

Podobne