150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sucha karma dla psa Pedigree Adult

Producent: Mars Polska
Kategoria: Sucha karma dla psa

Sucha karma dla psa Pedigree Adult

Producent: Mars Polska Kategoria: Sucha karma dla psa

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • sucha karma dla psa
  • Perigree
  • karma dla psa Pedigree

Sucha karma dla psa Pedigree Adult - informacje o produkcie

Pedigree, należące do spółki Mars Polska, jest jedną z najpopularniejszych marek karm dla psów na polskim rynku. Swoją ofertą obejmuje karmy suche i mokre oraz przysmaki dla psów. Karmy Pedigree można kupić zarówno w sklepach internetowych, stacjonarnych sklepach zoologicznych, jak i w marketach oraz sklepach spożywczych. W wielu sklepach karma Pedigree jest także dostępna w atrakcyjnych promocjach, co dodatkowo zmniejsza koszty jej zakupu. Za 15 kg tej karmy zapłacimy około 70 złotych.

Obecnie w ofercie marki Pedigree znajduje się 7 suchych karm dla psów:

  • Pedigree Junior z Kurczakiem,
  • Pedigree Psy Dorosłe z Drobiem i Warzywami,
  • Pedigree Psy Dorosłe z Wołowiną i Drobiem,
  • Pedigree Małe Rasy z Drobiem i Warzywami,
  • Pedigree Małe Rasy z Wołowiną i Warzywami,
  • Pedigree Duże Rasy z Wołowiną.

Sucha karma Pedigree Adult przeznaczona jest dla psów dorosłych wszystkich ras, ważących od 10 do 25 kg. W składzie suchej karmy Pedigree dla psów dorosłych występują zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (18%, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach, w tym 4% wołowiny w czerwonobrązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne.

Nasza opinia o suchej karmie Pedigree Adult

Niestety cena pokarmów tej marki nie przekłada się na jakość, jaką powinny oferować suche karmy dla psów. Pedigree posiada przeciętny skład, który opisany jest w niejasny, uogólniający sposób – co nie świadczy dobrze o jakości tego produktu. Pokarm zawiera małą ilość mięsa, a to właśnie ono przynosi psom najwięcej wartości i powinno stanowić przynajmniej 2/3 diety. Należy zwrócić też uwagę na kwestię „produkty pochodzenia zwierzęcego” - oprócz rzeczywistego mięsa mogą to być narządy wewnętrzne i różne odpadki z rzeźni, takie jak skóry, rogi, kopyta, sierść czy pióra. Takie produkty są mniej przyswajalne przez organizm.

W składzie znajdziemy za to: produkty odzwierzęce niewiadomego pochodzenia, dużo zbóż, które oprócz węglowodanów,nie wnoszą innych wartości do diety psa, znikomą ilość warzyw, przeciwutleniacze i sztuczne barwniki.

Wszystkie powyższe informacje świadczą o tym, że atrakcyjna cena nie przekłada się niestety na jakość produktu, a ta – jeśli chodzi o zdrowie naszych pupili – powinna być jak najwyższa.

Opinie o Sucha karma dla psa Pedigree Adult - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

41 − = 38

Podobne