231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sucha karma dla psa Fit+Fun Croc

Producent: Fit+Fun
Kategoria: Sucha karma dla psa

Sucha karma dla psa Fit+Fun Croc

Producent: Fit+Fun Kategoria: Sucha karma dla psa

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • sucha karma dla psa
  • karma fit+fun
  • karma dla psa fit+fun

Sucha karma dla psa Fit+Fun Croc - opis produktu

Fit+Fun to marka karmy dla psów zyskująca coraz większą popularność w Polsce. Producent reklamuje ją jako lekkostrawną karmę pełnoporcjową dla każdego dorosłego psa o normalnym poziomie aktywności. Obiecuje też, że jest ona podstawą codziennej diety dostarczającej wszystkich ważnych składników odżywczych – bez substancji chemicznych i konserwantów. Za duży worek o wadze 15 kilogramów zapłacimy około 60 złotych.

Skład suchej karmy Fit+Fun wołowina i warzywa:

zboża (30% zboża pełnoziarniste, mielone), mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (4% wołowina, 4% drób), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, 0,2% warzywa (groch, suszony)

Nasza opinia o karmie suchej dla psów Fit+Fun Croc

Karmy Perfect Fit to produkty z niskiej półki cenowej o jakości poniżej przeciętnej.

Na pierwszym miejscu w składzie znajdziemy zboża, które są jedynie tanim zapychaczem, nie stanowią źródła cennych wartości odżywczych. Na drugim miejscu - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego - jednak nie wiemy, jakie części ciała zwierzęcia zawiera. "Produkty pochodzenia zwierzęcego" to sformułowanie bardzo ogólne, niedokładne: mogą to być przykładowo narządy wewnętrzne i odpadki z rzeźni, takie jak skóry, rogi, kopyta, sierść czy pióra. Zatem skład produktu jest bardzo niejasny i opisany w niesprecyzowany sposób. Nie świadczy to niestety dobrze o jakości ocenianego produktu.

W karmie prawie nie znajdziemy warzyw i owoców, ma też znikomą ilość witamin i minerałów. Podsumowując, sucha karma Fit+Fun Croc nie dostarcza organizmowi naszych czworonogów tego, czego najbardziej potrzebuje, oraz nie sprzyja jego zdrowiu.

Opinie o Sucha karma dla psa Fit+Fun Croc - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

76 − = 75

Podobne