958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Syrop klonowy Kaufland

Producent: Kaufland
Kategoria: Syrop klonowy – opis, zastosowanie, ceny
syrop klonowy kaufland

Syrop klonowy Kaufland

Producent: Kaufland Kategoria: Syrop klonowy – opis, zastosowanie, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Syrop klonowy Kaufland – informacje o produkcie

Syrop klonowy Kaufland to produkt marki K-Bio – marki własnej należącej do sieci sklepów Kaufland będącej częścią niemieckiej grupy Schwarz.

Pod marką K-Bio dostępne są różnego rodzaju spożywcze produkty ekologiczne, w tym syrop klonowy. Jest to słodki syrop kanadyjski pozyskiwany z soku z drzew klonu. Nie zawiera żadnych dodatków. Produkowany jest w Kanadzie z surowców pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych (klasa A).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Kaufland.

W skład syropu klonowego z Kaufland wchodzą: syrop klonowy 100%.

100 ml produktu dostarcza: 348 kcal (0 g tłuszczu, 0 g białka, 87 g węglowodanów)

Średnia cena syropu klonowego marki Kaufland to 19 złotych za opakowanie zawierające 250 ml produktu.

Nasza opinia o syropie klonowym Kaufland

Syrop klonowy Kaufland to produkt, który śmiało możemy wykorzystać jako dodatek do wielu różnych potraw i deserów. Świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznym połączeniu z placuszkami typu pancake (a także tradycyjnymi naleśnikami czy też goframi albo tostami francuskimi), jak i w innych mniej oczywistych kombinacjach. Można go więc także użyć jako składnika marynat i glazur do mięsa czy sosów, a także jako zastępnika cukru czy miodu do słodzenia napojów.

Smakuje przy tym dobrze, choć brakuje mu nieco nuty charakterystycznej dla syropu z klonu. Ma przy tym bardzo ładną, zachęcającą, bursztynowo złocistą barwę. Jego konsystencja powinna być jednak trochę bardziej gęsta. Ogólnie jest to jednak produkt godny polecenia.

Cena syropu klonowego Kaufland może się wydać nieco wysoka. Warto jednak wiedzieć, że syrop z klonu to zasadniczo dość drogi produkt – powyższa cena na tle innych wypada więc atrakcyjnie.

Opinie o Syrop klonowy Kaufland - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

45 + = 46

Podobne