826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Tortilla Biedronka

Producent: Pano
Kategoria: Tortilla – opis, pochodzenie, zastosowanie
tortilla biedronka

Tortilla Biedronka

Producent: Pano Kategoria: Tortilla – opis, pochodzenie, zastosowanie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Tortilla Biedronka – informacje o produkcie

Tortilla Biedronka to produkt marki Pano – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Pano dostępne jest różnego rodzaju pieczywo, w tym tortilla. Są to placki wyrabiane z mąki pszennej – opakowanie zawiera 5 sugerowanych porcji (5 placków). Jest to produkt gotowy do bezpośredniego użycia lub do przygotowania w kuchence mikrofalowej, na patelni lub w piekarniku. Nie zawiera substancji konserwujących. Oferta marki obejmuje także tortillę wieloziarnistą.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład tortilli z Biedronki wchodzą: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, stabolizator: glicerol, fermentowana mąka pszenna, gluten pszenny, regulator kwasowości: kwas jabłkowy; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, substancje spulchniające: węglany sodu; glukoza (z pszenicy); środek do przetwarzania mąki: L-cysteina.

100 gramów produktów dostarcza: 298 kcal (6,6 g tłuszczu, 8,9 g białka, 48 g węglowodanów)

Średnia cena tortilli marki Biedronka to 4 złote za opakowanie zawierające 306 gramów produktu.

Nasza opinia o tortilli Biedronka

Tortilla Biedronka to smaczne placki, które świetnie sprawdzą się jako baza różnego rodzaju przekąsek i potraw. Jako gotowy produkt z całą pewnością pozwolą zaoszczędzić czas i wysiłek potrzebne do ich samodzielnego przygotowania. Będą dobrze smakować w połączeniu z mięsem, rybą i warzywami. Wspaniale komponują się z sosami. Mogą być spożywane zarówno na ciepło, jak i na zimno. Smak placków jest dość neutralny, dzięki czemu z powodzeniem można je łączyć z rozmaitymi dodatkami. Ich struktura jest zaś elastyczna i plastyczna – bez problemu można je zwijać i formować, nie kruszą się, są miękkie, ale przy tym nieco zbyt gumowate.

Skład tortilli z Biedronki może wzbudzić nieco wątpliwości – produkt zawiera m.in. spulchniacze i emulgatory. Na liście składników nie znajdziemy jednak środków konserwujących, sztucznych aromatów ani utwardzonych tłuszczy. Na tle podobnych produktów dostępnych na rynku placki wypadają więc całkiem nieźle.

Cena tortilli marki Biedronka jest przy tym korzystna.

Opinie o Tortilla Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

72 − 62 =

Podobne