295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla mężczyzn Gold-Vit Olimp

Producent: Olimp Labs
Kategoria: Witaminy dla mężczyzn

Witaminy dla mężczyzn Gold-Vit Olimp

Producent: Olimp Labs Kategoria: Witaminy dla mężczyzn

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witaminy dla mężczyzn
  • suplementy dla mężczyzn
  • witaminy dla mężczyzn Olimp Gold-Vit dla mężczyzn
  • Gold-Vit dla mężczyzn

Witaminy dla mężczyzn Gold-Vit Olimp – informacje o produkcie

Witaminy dla mężczyzn Olimp Gold-Vit to suplement diety o składzie dostosowanym do potrzeb mężczyzn. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat to zestaw witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mężczyzny. Zawiera witaminy A, D, E, C, B1, B2, B3, B6, B12, kwas foliowy, biotynę, kwas pantotenowy, cynk, miedź, magnez, żelazo, jod, chrom, selen i mangan, a także ekstrakty z żeń-szenia koreańskiego, palmy sabałowej i owsa zwyczajnego.

Jak zapewnia producent, suplement dla mężczyzn Olimp Gold-Vit m.in. wspiera metabolizm energetyczny, funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego i moczowego, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowy poziom testosteronu we krwi, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie spermatogenezy i kondycję seksualną, poprawia koncentrację.

Średnia cena witamin dla mężczyzn Olimp Gold-Vit to 25 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek.

Zaleca się zażywanie 1 tabletki dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla mężczyzn Gold-Vit Olimp

Witaminy dla mężczyzn Olimp Gold-Vit dla mężczyzn to preparat, który skutecznie wspiera uzupełnienie codziennej diety mężczyzny w niezbędne składniki odżywcze.

Jego niezaprzeczalną zaletą jest wysoka zawartość witamin i minerałów w bardzo dobrze przyswajalnej formie. Wszystkie składniki są hipoalergiczne, bezpieczne i nie podrażniają żołądka.

Na uwagę zasługuje również wzbogacenie składu preparatu ekstraktem z żeń-szenia koreańskiego, palmy sabałowej i owsa zwyczajnego – odpowiedzialnych m.in. za utrzymanie kondycji seksualnej, sprawności fizycznej i witalności, prawidłowego funkcjonowania układu moczowego i zachowania równowagi hormonalnej.

Cena witamin dla mężczyzn Olimp Gold-Vit dla mężczyzn jest przystępna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu starcza na miesiąc.

Opinie o Witaminy dla mężczyzn Gold-Vit Olimp - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

59 − 51 =

Podobne