339 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla mężczyzn Vitotal

Producent: Alfofarm
Kategoria: Witaminy dla mężczyzn

Witaminy dla mężczyzn Vitotal

Producent: Alfofarm Kategoria: Witaminy dla mężczyzn

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witaminy dla mężczyzn
  • suplementy dla mężczyzn
  • witaminy dla mężczyzn Vitotal

Witaminy dla mężczyzn Vitotal – informacje o produkcie

Vitotal dla Mężczyzn to suplement diety o składzie dostosowanym do potrzeb mężczyzny. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat to zestaw witamin i minerałów. Zawiera witaminy A, E, C, K, B1, B2, B3, B6, B7, B12, D, kwas foliowy, kwas pantotenowy, fosfor, magnez, żelazo, jod, miedź, mangan, chrom, selen, molibden oraz cynk. Jego skład został dodatkowo wzbogacony ekstraktami roślinnymi – wyciągiem z korzenia żeń-szenia, liści mate i kłącza imbiru. Zawiera ponadto luteinę, lecytynę sojową i likopen.

Jak zapewnia producent, witaminy dla mężczyzn Vitotal wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśni, pomagają zachować dobry wzrok, zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia, wspomagają pracę serca, układu nerwowego i odpornościowego.

Średnia cena suplementu dla mężczyzn Vitotal to 19 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek.

Zaleca się zażywanie 1 tabletki dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla mężczyzn Vitotal

Vitotal dla Mężczyzn to preparat skutecznie wspierający pokrycie dziennego zapotrzebowania na niezbędne substancje odżywcze dla mężczyzn.

Jego ogromną zaletą jest bogaty skład, który opracowano zgodnie z potrzebami mężczyzny – dzięki temu Vitotal stanowi kompleksowe zestawienie witamin i minerałów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Na uwagę zasługują również wyciągi roślinne, którymi wzbogacono skład preparatu.

Cena witamin dla mężczyzn Vitotal jest bardzo korzystna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu starcza na miesiąc.

Opinie o Witaminy dla mężczyzn Vitotal - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 2

Podobne