150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

D-Biotyna Solgar 1000 μg

Producent: Solgar
Kategoria: Biotyna

D-Biotyna Solgar 1000 μg

Producent: Solgar Kategoria: Biotyna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • biotyna
  • biotyna solgar

Solgar D-Biotyna­ 1000 μg– informacje o produkcie

Solgar D-Biotyna 1000 μg ­– środek wyprodukowany wyprodukowany przez firmę Solgar, która jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek naturalny preparat multiwitaminowy w tabletkach o wysokiej zdolności działania.

Suplement diety Solgar D-Biotyna jest dostępny w postaci kapsułek z zawartością 1000 µg biotyny, która pomaga zachować zdrowe włosy i skórę oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i makroskładników odżywczych. Oprócz tego w składzie produktu znajdziemy: fosforany wapnia, celulozę, roślinne kwasy tłuszczowe, sole magnezowe roślinnych kwasów tłuszczowych. Produkt jest bezglutenowy, a także nie zawiera drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów i barwników. Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia dla osoby dorosłej to 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Suplement diety Solgar D-Biotyna 1000 μg jest dostępny w szklanym opakowaniu o pojemności 50 kapsułek. W aptekach za produkt ten zapłacimy ok. 35 zł.

Nasza opinia o produkcie Solgar D-Biotyna­ 1000 μg

Preparat firmy Solgar charakteryzuje się wysoką zawartością biotyny, która ma bezpośredni wpływ na proces odbudowy skóry, włosów i paznokci. Opakowanie z 50 kapsułkami wystarcza na 50 dni suplementacji. Ze względu na to, że produkt nie zawiera glutenu i produktów mlecznych, jest odpowiedni dla wegan i wegetarian. Dużą zaletą suplementu są niewielkie kapsułki, które nie sprawiają problemów z ich przełykaniem.

Przed zakupem D-Biotyny firmy Solgar warto pamiętać, że kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki powinny skonsultować z lekarzem ewentualną suplementację. Ponadto nie należy łączyć produktu z innymi środkami zwierającymi biotynę.

Opinie o D-Biotyna Solgar 1000 μg - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

42 − 35 =

Podobne