526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Izotonik Activlab Isoaktive

Producent: Activlab
Kategoria: Izotonik

Izotonik Activlab Isoaktive

Producent: Activlab Kategoria: Izotonik

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • izotonik
  • napój izotoniczny
  • izotonik Activlab Isoaktive

Izotonik Activlab Isoaktive – informacje o produkcie

Activlab Isoaktive to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia utraty wody i elektrolitów powstałej podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat zawiera elektrolity (sód, potas, chlorki, wapń i magnez), witaminy z grupy B, węglowodany oraz składniki mineralne. Jego skład został wzbogacony dodatkami funkcjonalnymi – suplement zawiera ekstrakty z zielonej herbaty (smak cytrynowy), żeń-szenia (smak grejpfrutowy), guarany (smak pomarańczowy), reweratol (smak wiśniowy).

Jak zapewnia producent, Activlab Isoaktive uzupełnia wodę i elektrolity, pomaga utrzymać równowagę wodno-elektrolitową, zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu, dodaje energii, wspomaga wchłanianie wody. Polecany jest sportowcom i osobom aktywnym fizycznie. Może być stosowany przed, podczas i po treningu.

Średnia cena izotoniku Activlab Isoaktive to 20 złotych za opakowanie zawierające 20 saszetek (każda po 31,5 g).

Zaleca się zażywać 1 porcję dziennie.

1 porcję produktu (31,5 g) należy rozpuścić w 500 ml wody.

Nasza opinia o izotoniku Activlab Isoaktive

Activlab Isoaktive to preparat, który pomaga szybko i skutecznie uzupełnić straty płynów i elektrolitów. Jego niezaprzeczalnym atutem jest bardzo wartościowy i bogaty skład – suplement stanowi idealnie dobraną kompozycję elektrolitów, witamin, minerałów i węglowodanów. Na uwagę zasługują również dodatki funkcjonalne, co wyróżnia produkt na rynku.

Cena izotoniku Activlab Isoaktive jest przy tym przystępna, a przyjmowanie suplementu – wygodne i niekłopotliwe. Proszek łatwo i szybko rozpuszcza się w wodzie, a otrzymany w ten sposób napój jest bardzo smaczny – producent oferuje kilka smaków do wyboru. Suplement pakowany jest w praktyczne saszetki – każda zawiera zalecaną jednorazową dawkę.

Opinie o Izotonik Activlab Isoaktive - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 2

Podobne