526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Izotonik AllNutrition

Producent: AllNutrition
Kategoria: Izotonik

Izotonik AllNutrition

Producent: AllNutrition Kategoria: Izotonik

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • napój izotoniczny
  • izotonik AllNutrition Isotonic
  • izotnik

Izotonik AllNutrition – informacje o produkcie

AllNutrition Isotonic to suplement diety stosowany w celu szybkiego uzupełnienia płynów i elektrolitów. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat zawiera sód, potas, magnez, wapń, glukozę, witaminy z grupy B, wyciąg z żeń-szenia, ekstrakt z guarany, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z maca. Stosowany jest podczas aktywności fizycznej, przed lub po wysiłku. Polecany jest sportowcom i osobom aktywnym fizycznie.

Jak zapewnia producent, AllNutrition Isotonic nawadnia organizm i uzupełnia utratę elektrolitów, dostarcza organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, pomaga odzyskać siły, jest dodatkowym źródłem energii, zwiększa wydolność i wytrzymałość, odnawia zapasy energetyczne w mięśniach.

Średnia cena izotoniku AllNutrition Isotonic to 20-25 złotych za opakowanie zawierające 700 g produktu.

Zaleca się zażywać 1 porcję dziennie.

1 porcję produktu (31,5 g = 2 miarki) należy rozpuścić w 700 ml wody.

Nasza opinia o izotoniku AllNutrition

AllNutrition Isotonic to preparat, który skutecznie i szybko uzupełnia utraty wody powstałe podczas aktywności fizycznej. Jego ogromną zaletą jest wartościowy i bogaty skład – suplement zawiera naturalne wyciągi roślinne, a także witaminy i minerały o wysokiej przyswajalności. Błyskawicznie pokrywa straty elektrolitów i płynów, wykazuje również szereg innych korzystnych dla organizmu właściwości.

Cena izotoniku AllNutrition Isotonic jest korzystna. Przyjmowanie suplementu nie sprawia kłopotów. Proszek wyróżnia bardzo dobra rozpuszczalność, a otrzymany napój ma przyjemny smak.

Opinie o Izotonik AllNutrition - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

29 + = 33

Podobne