526 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Izotonik ALE Race

Producent: ALE
Kategoria: Izotonik

Izotonik ALE Race

Producent: ALE Kategoria: Izotonik

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • izotonik
  • napój izotoniczny
  • izotonik ALE Race Isotonic Drink

Izotonik ALE Race – informacje o produkcie

ALE Race Isotonic Drink to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia utraty wody i elektrolitów. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Preparat zawiera sód, potas, wapń, magnez, glukozę oraz maltodekstrynę. Nie zawiera środków konserwujących.

Jak zapewnia producent, ALE Race Isotonic Drink nawadnia organizm i uzupełnienia elektrolity, stanowi źródło węglowodanów i dodatkowej energii, przeciwdziała odwodnieniu.

Może być spożywany zarówno podczas, jak i przed i po treningu. Ma postać proszku do rozpuszczenia i dostępny jest w 3 smakach (cytryna, jabłko, malina).

Średnia cena izotoniku  ALE Race Isotonic Drink to 20-25 złotych za opakowanie zawierające 544 g produktu.

Izotonik można zażywać w następujących formach:

  • napoju hipotonicznego: 

1,5 miarki produktu należy rozpuścić w 650 ml wody. Zaleca się spożywać 1 porcję napoju na każde 30-60 min wysiłku.

  • napoju izotonicznego 

1,5 miarki produktu należy rozpuścić w 500 ml wody. Zaleca się spożywać 1 porcję napoju na każde 30-60 min wysiłku lub 1-2 porcje bezpośrednio po jego zakończeniu. 

  • napoju hipertonicznego 

1,5 miarki produktu należy rozpuścić w 400 ml wody. Zaleca się spożywać 1 porcję napoju co kilka godzin podczas przygotowania do wysiłku fizycznego lub 1-2 porcje bezpośrednio po jego zakończeniu.

Nasza opinia o izotoniku ALE Race

ALE Race Isotonic Drink to preparat, który pomaga skutecznie i szybko uzupełnić straty płynów oraz elektrolitów. Do jego największych zalet należy wysoka zawartość elektrolitów, a także wartościowa kombinacja węglowodanów. Wszystkie składniki to surowce wysokiej jakości, nie drażnią żołądka i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm. Suplement nie zawiera żadnych konserwantów.

Cena izotoniku ALE Race Isotonic Drink jest przy tym bardzo korzystna. Przyjmowanie suplementu nie jest kłopotliwe. Proszek łatwo i szybko rozpuszcza się w wodzie, a otrzymany w ten sposób napój ma przyjemny i orzeźwiający smak – producent oferuje 3 smaki do wyboru.

Opinie o Izotonik ALE Race - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

82 − = 73

Podobne