466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasza gryczana prażona Cenos

Producent: Cenos
Kategoria: Kasza gryczana

Kasza gryczana prażona Cenos

Producent: Cenos Kategoria: Kasza gryczana

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • kasza gryczana
  • kasza gryczana Cenos
  • kasza gryczana prażona Cenos

Kasza gryczana prażona Cenos – informacje o produkcie

Kasza gryczana prażona Cenos to jeden z produktów firmy Cenos. Sprzedawany jest w opakowaniach o wadze 400 gramów – kasza dostępna jest w czterech 100-gramowych woreczkach.

Produkt to palone (prażone) ziarna gryki zwyczajnej o brązowej barwie i charakterystycznym orzechowym smaku. Jest bogatym źródłem białka, błonnika oraz magnezu. 100 gramów produktu dostarcza 350 kcal (2,6 g tłuszczu, 65 g węglowodanów, 14 g białka). Wymaga obróbki cieplnej (kaszę gotuje się przez 15 minut w osolonej wodzie).

Kasza gryczana prażona Cenos stanowi podstawę do przygotowania różnego rodzaju potraw i dodatek do dań.

Średnia cena kaszy gryczanej prażonej Cenos to 5 złotych za opakowanie zawierające 400 gramów produktu (4 x 100 gramów).

Nasza opinia o kaszy gryczanej prażonej Cenos

Kasza gryczana prażona Cenos to wysokiej jakości produkt, otrzymywany z najlepszych składników. Kasza jest smaczna – ma bardzo wyrazisty, orzechowy smak. Stanowi przy tym bogate źródło witamin i składników mineralnych, wpływając korzystnie na zdrowie i samopoczucie – działa przeciwmiażdżycowo, przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, reguluje poziom cukru we krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego i sercowo-naczyniowego - zatem warto po nią sięgać!.

Niewątpliwą zaletą produktu jest również forma opakowania – wygodne woreczki znacznie ułatwiają gotowanie kaszy.

Średnia cena kaszy gryczanej prażonej Cenos jest bardzo korzystna. Jej producent to natomiast znana firma, która od 25 lat słynie z wysokiej jakości produktów zbożowych.

Opinie o Kasza gryczana prażona Cenos - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

27 + = 35

Podobne