412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasza gryczana prażona Melvit

Producent: MELVIT S.A.
Kategoria: Kasza gryczana

Kasza gryczana prażona Melvit

Producent: MELVIT S.A. Kategoria: Kasza gryczana

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • kasza gryczana
  • kasza gryczana prażona Melvit

Kasza gryczana prażona Melvit – informacje o produkcie

Kasza gryczana prażona Melvit to jeden z produktów firmy Melvit. Są to palone ziarna gryki zwyczajnej, co oznacza, że zostały poddane obróbce cieplnej.

Kasza gryczana prażona Melvit ma działanie prozdrowotne, zawiera wiele cennych witamin oraz składników mineralnych, a także flawonoidy. 100 gramów kaszy dostarcza 367 kcal (13 g białka, 6 g błonnika, 69 g węglowodanów, 3 g tłuszczy).

Kasza dostępna w opakowaniach o wadze 400 gramów – klienci mogą wybierać pomiędzy kartonikiem z 4 torebkami (każdy o wadze 100 gramów) i kaszą w foliowym woreczku. Produkt sprzedawany jest również w opakowaniach o wadze 900 gramów.

Średnia cena kaszy gryczanej prażonej Melvit to 5-6 złotych za opakowanie o wadze 400 gramów. Za torebkę zawierającą 900 gramów produktu trzeba zaś zapłacić 12-13 złotych.

Nasza opinia o kaszy gryczanej prażonej Melvit

Kasza gryczana prażona Melvit to wysokiej jakości produkt zbożowy. Jest bardzo smacznym, a także zdrowym i wartościowym składnikiem potraw, a także dodatkiem do nich i samodzielnym daniem. Ma intensywny i wyrazisty smak oraz brązowy kolor.

Jest wykorzystywana jako wartościowe uzupełnienie codziennej diety – stanowi przy tym zarówno bazę do przygotowania różnego rodzaju potraw, jak i dodatek do nich czy samodzielne danie.

Zaletę stanowi możliwość wyboru między opakowaniami o różnej wadze. Kasza sprzedawana jest również w wygodnych 100-gramowych woreczkach.

Średnia cena produktu jest przy tym bardzo korzystna. Producent kaszy to zaś znana i ceniona firma słynąca z wyrobu wysokiej jakości produktów zbożowych.

Opinie o Kasza gryczana prażona Melvit - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 3

Podobne