412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasza gryczana prażona Kupiec

Producent: Kupiec
Kategoria: Kasza gryczana

Kasza gryczana prażona Kupiec

Producent: Kupiec Kategoria: Kasza gryczana

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • kasza gryczana
  • kasza gryczana prażona Kupiec

Kasza gryczana prażona Kupiec – informacje o produkcie

Kasza gryczana prażona Kupiec to jeden z produktów marki Kupiec. Sprzedawana jest w opakowaniach zawierających 400 gramów kaszy – w kartoniku z 4 torebkami (każdy o wadze 100 gramów) lub foliowym woreczku. Jedna porcja (50 gramów) kaszy gryczanej prażonej Kupiec dostarcza 172 kcal (1,6 g tłuszczu, 32 g węglowodanów, 3 g błonnika, 6,5 g białka).

Jest to kasza pozyskana z nasion gryki zwyczajnej, prażona (inaczej palona) – oznacza to, że ziarna kaszy zostały poddane obróbce termicznej. Może stanowić podstawę do przygotowania różnego rodzaju potraw, dodatek do nich, a także samodzielne danie.

Średnia cena kaszy gryczanej prażonej Kupiec to 4-5 złotych za opakowanie zawierające 400 gramów produktu.

Nasza opinia o kaszy gryczanej prażonej Kupiec

Kasza gryczana prażona Kupiec jest produktem wyróżniającym się dobrym smakiem i wysoką jakością - ma wyrazisty smak. Jej przygotowanie nie sprawia kłopotu, a gotowa postać ma odpowiednią konsystencję i atrakcyjny wygląd.

Dużą zaletą produktu jest możliwość wyboru spośród dwóch rodzajów opakowania – kasza jest dostępna w torebkach (co zapewnia wygodne gotowanie, a także brak konieczności dzielenia produktu na porcje) i w foliowym woreczku (co umożliwia wydzielenie pożądanej porcji).

Średnia cena kaszy gryczanej prażonej Kupiec jest korzystna. Firma Kupiec to zaś znany i ceniony producent zdrowej żywności.

Opinie o Kasza gryczana prażona Kupiec - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 3

Podobne