231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kremowy płyn do kąpieli z nagietkiem dla niemowląt Weleda

Producent: Weleda
Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

Kremowy płyn do kąpieli z nagietkiem dla niemowląt Weleda

Producent: Weleda Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • płyn do kąpieli dla dzieci
  • płyn do kąpieli Weleda
  • płyn do kąpieli dla dzieci Weleda
  • Weleda

Płyn do kąpieli z nagietkiem Weleda - informacje o produkcie

Kremowy płyn do kąpieli Calendula Cremebad z nagietkiem lekarskim marki Weleda przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dzieci już od 1. dnia życia. Ale oczywiście może być używany także przez osoby dorosłe, szczególnie w przypadku występowania u nich problemów skórnych.

Jak zapewnia producent, kąpiel z użyciem płynu Weleda przywraca spokojny sen, a wyciągi roślinne wspierają naturalne fun

kcje skóry i dają dziecięcemu organizmowi pobudzające i wzmacniające impulsy, z kolei wyciąg z nagietka łagodzi podrażnienia.

Produkt nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych i konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych. Substancje roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw biologicznych.

Kremowy płyn Weleda jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę (także w przypadku skóry wyjątkowo wrażliwej i AZS), co potwierdzono dermatologicznie.

Produkt sprzedawany jest w 200-mililitrowej, dopasowanej do dłoni butelce z zatyczką. Takie opakowanie kosztuje ok. 50 zł. Najłatwiej kupić je przez Internet.

Nasza opinia o kremowym płynie do kąpieli z nagietkiem dla niemowląt Weleda

Płyn dla niemowląt Weleda ma kremową, przyjemną konsystencję oraz przyjemny, relaksujący zapach, który unosi się w łazience podczas kąpieli. Niestety nie tworzy piany, którą dzieci tak lubią.

Krem lekko zabarwia wodę na żółto, po wlaniu kosmetyku robi się ona tłusta, co uniemożliwia np. umycie w niej włosów, za to po kąpieli skóra jest doskonale natłuszczona i nawilżona. Po kąpieli na ciele pozostaje aksamitna powłoka, skóra jest delikatna, miękka i gładka.

Krem zawiera olejki migdałowy i sezamowy, które zapobiegają wysuszaniu skóry i rzeczywiście działają rozgrzewająco, a także uspokajająco.

Kosmetyk ma bardzo dobry, naturalny skład. Zapobiega podrażnieniom skóry, a istniejące łagodzi. Świetnie sprawdza się na skórze wrażliwej, z problemami, także atopowym zapaleniem.

Cena jest dość wysoka, opakowanie małe, ale produkt wydajny i bardzo przyjemny w użyciu. Niestety bardzo trudno go znaleźć w punktach stacjonarnych, najłatwiej kupić go przez Internet.

Opinie o Kremowy płyn do kąpieli z nagietkiem dla niemowląt Weleda - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

75 − = 69

Podobne