150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream

Producent: Rossmann
Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream

Producent: Rossmann Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

3.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:
  • płyn do kąpieli dla dzieci
  • płyn do kąpieli dla dzieci babydream
  • płyn do kąpieli dla dzieci rossmann

Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream - opis produktu

Marka Babydream to kosmetyki dla dzieci produkowane dla znanej i popularnej sieci drogerii Rossmann.

Płyn do kąpieli Babydream przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji delikatnej skóry dzieci już od pierwszego dnia życia, zawiera delikatne substancje myjące, które, jak zapewnia producent, pozwalają zachować skórze naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.

Kosmetyk oparty jest na naturalnych składnikach, nie zawiera barwników, oleju mineralnego i parafinowego, ma pH neutralne dla skóry. Został przebadany dermatologicznie. Produkt jest odpowiedni także do pielęgnacji wrażliwej skóry dorosłych.

Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream sprzedawany jest w dużej, litrowej butelce, można go kupić w Rossmannie za ok. 18 zł.

Nasza opinia o płynie do kąpieli dla dzieci Babydream

Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream znajduje się w dużej, aż litrowej, butelce z uchwytem, który sprawia, że mimo dużej pojemności opakowanie nie jest nieporęczne (choć pełne może być ciężkie). Zamykane jest na zatyczkę, co dodatkowo ułatwia użytkowanie (nie trzeba odkręcać butelki), choć pompka zapewne byłaby dużo lepszym rozwiązaniem.

Płyn pachnie kremowo, jak typowy kosmetyk dla dzieci. Zapach jest dość intensywny, podczas kąpieli unosi się w całej łazience. Płyn jest bezbarwny, ma konsystencję dość rzadkiego żelu, a co zaskakujące - mimo to jest bardzo wydajny. Mała ilość wystarczy do zrobienia obfitej piany i umycia delikatnej skóry dziecka.

Kosmetyk dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza skóry, dobrze się spłukuje. Skład jest dobry, ale nie idealny, wątpliwości może budzić zwłaszcza substancja zapachowa.

Największą zaletą płynu Babydream jest cena - zwłaszcza jeśli płynu używa kilkoro dzieci czy także dorośli, bo i oni z mogą być zadowoleni z tego produktu, zwłaszcza jeśli mają wrażliwą skórę. Opakowanie jest bardzo duże, cena wyjątkowo niska, produkt jest bardzo wydajny i dobrze myje. A do tego jest łatwo dostępny - znajdziemy go w każdym Rossmannie.

Opinie o Płyn do kąpieli dla dzieci Babydream - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 + 1 =

Opinie o produkcie

  1. T Tośka

    Tani, duży, wydajny, ale... przeszkadza mi strasznie zapach no i skład nie jest w 100% zadowalający. Kupiłam, więc zużyjemy do końca, ale następnym razem wypróbuję inny płyn ;)

    3.0

Podobne