191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Płyn do kąpieli dla dzieci Biały Miś owoce leśne

Producent: Biały Miś
Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

Płyn do kąpieli dla dzieci Biały Miś owoce leśne

Producent: Biały Miś Kategoria: Płyn do kąpieli dla dzieci

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • płyn do kąpieli dla dzieci
  • płyn do kąpieli biały miś
  • płyn do kąpieli dla dzieci biały miś

Płyn do kąpieli dla dzieci owoce leśne Biały Miś - informacje o produkcie

Biały Miś to marka kosmetyków dla dzieci - płynów do kąpieli i szamponów do włosów. Produkty te dostępne są głównie w sklepach wielobranżowych i minimarketach, jak np. Lewiatan.

Charakterystyczną cechą produktów Biały Miś są opakowania - wszystkie w tym samym kształcie, mającym przypominać jakieś zwierzątko, ale bynajmniej nie misia (ze względu na prawdopodobnie kacze nóżki odciśnięte na butelce).

Producent proponuje szampony i płyny o różnych zapachach - ich opakowania różnią się tylko kolorem i zwierzątkiem na etykietce. Kolorowe butelki z zatyczką mają pojemność 300 ml.

Płyn do kąpieli Biały Miś o zapachu owoców leśnych sprzedawany jest w ciemnoniebieskiej butelce z wesołą ośmiorniczką na etykiecie. Producent informuje na niej, że produkt nie zawiera alergenów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia. Łagodny płyn do kąpieli Biały Miś o zapachu owoców leśnych zawiera ekstrakt ze słodkich migdałów, allantoinę i glicerynę, ma pH przyjazne dla skóry. Nie ma w nim alergenów, został przebadany dermatologicznie.

Płyn do kąpieli dla dzieci Biały Miś jest trudno dostępny, najłatwiej znaleźć go w Internecie (np. na Allegro), gdzie kosztuje ok. 5 zł (za 300 ml), lub sklepach wielobranżowych.

Nasza opinia o płynie do kąpieli dla dzieci owoce leśne Biały Miś

Płyny do kąpieli Biały Miś nie są specjalistycznymi kosmetykami, kupimy je raczej w osiedlowym sklepiku wielobranżowym, gdy potrzebujemy jakiegokolwiek płynu do kąpieli dla dziecka.

Płyn Biały Miś oczywiście zwraca uwagę ciekawą butelką, która na pewno spodoba się dzieciom. Zatyczka jest szczelna.

Zapach owoców leśnych jest przyjemny (w sprzedaży jest też płyn arbuzowy), ale nieintensywny, nie utrzymuje się na skórze. Sam płyn jest rzadki i słabo się pieni. Nie jest wydajny, ale bardzo tani. Nie powinien powodować problemów skórnych. Przeznaczony dla starszych dzieci, nie noworodków, przy których trzeba szczególnie uważać na kosmetyki.

Płyn myje i chyba tyle można o nim powiedzieć. To prosty, tani, zwykły kosmetyk, od którego nie powinno się wiele wymagać.

Opinie o Płyn do kąpieli dla dzieci Biały Miś owoce leśne - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 6 = 7

Podobne