914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina

Producent: Mleczna Dolina
Kategoria: Masło klarowane – co to, czy jest zdrowe, jak się je robi i ile kosztuje?
masło klarowane mleczna dolina

Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina

Producent: Mleczna Dolina Kategoria: Masło klarowane – co to, czy jest zdrowe, jak się je robi i ile kosztuje?

3.8 Opinie (4)

Oznacz status produktu:

Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina – informacje o produkcie

Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina to produkt marki Mleczna Dolina – marki należącej do Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka.

Pod marką Mleczna Dolina dostępne są różnego rodzaju produkty nabiałowe, w tym masło klarowane Biedronka. Jest to bezwodny tłuszcz mleczny (zawartość 99,8%) przeznaczony do celów kulinarnych. Nadaje się do smażenia, pieczenia i gotowania. Wytwarzany jest metodą klarowania, czyli odparowania wody i oczyszczenia z substancji stałych niebędących tłuszczami. Dostępny jest w 500-gramowych kubkach. Sprzedawany jest wyłącznie w sklepach sieci Biedronka – to produkt marki własnej.

100 gramów produktu dostarcza 898 kcal (99,8 g tłuszczu, <0,1 g białka, <0,1 g węglowodanów).

Średnia cena masła klarowanego Biedronka Mleczna Dolina to około 20 złotych za opakowanie zawierające 500 gramów produktu.

Nasza opinia o maśle klarowanym Biedronka Mleczna Dolina

Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina to bardzo chętnie i często kupowany produkt, który wyróżnia się wysoką jakością – ta zaś w niczym nie ustępuje podobnym markowym produktom tego typu. Jest to rodzaj oczyszczonego tłuszczu pozbawionego wody, przeznaczonego do celów spożywczych. Nie zawiera konserwantów, aromatów ani barwników.

Wykorzystywany może być do smażenia, gotowania i pieczenia – doskonale sprawdza się zresztą podczas każdego rodzaju obróbki cieplnej potraw. Jest świetną i zdrową alternatywą dla tradycyjnego masła, którego nie powinno stosować się w wysokich temperaturach.

Do jego największych zalet należy wysoka temperatura dymienia. Podczas podgrzewania nie wydziela toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia. Nie wsiąka w smażone potrawy. Ma przy tym łagodny i bardzo dobry smak. Nadaje daniom delikatny, ale i charakterystyczny lekko orzechowy aromat. Świetnie komponuje się z mięsem, rybami, owocami morza i warzywami. Może być używany również jako składnik ciast.

Cena masła klarowanego Biedronka Mleczna Dolina jest korzystna, zwłaszcza na tle cen innych produktów tego rodzaju.

Opinie o Masło klarowane Biedronka Mleczna Dolina - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 6

Opinie o produkcie

  1. N Nuna

    Po pierwsze jak się na nim smaży to strasznie, strasznie, strasznie śmierdzi a po drugie masło klarowane bardzo podnosi cholesterol! Lepiej smażyć na smalcu lub na oliwie pamiętając aby nie doprowadzać do dymienia.

    1.0

Podobne