914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Masło klarowane Ghee

Producent: Finck Naturkost
Kategoria: Masło klarowane – co to, czy jest zdrowe, jak się je robi i ile kosztuje?
masło klarowane

Masło klarowane Ghee

Producent: Finck Naturkost Kategoria: Masło klarowane – co to, czy jest zdrowe, jak się je robi i ile kosztuje?

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Masło klarowane Ghee – informacje o produkcie

Masło klarowane Ghee to produkt firmy Finck Naturkost – niemieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją ekologicznego masła klarowanego.

Masło klarowane Ghee Finck Ayurveda to tłuszcz mleczny (100%) powstały w wyniku klarowania masła, czyli odparowania wody i oczyszczenia z substancji stałych niebędących tłuszczami. Przeznaczony jest do smażenia, gotowania i pieczenia. Może być stosowany również w celach kosmetycznych. Jest to produkt całkowicie ekologiczny, wykonany według tradycyjnej receptury Ajurwedyjskiej. Dostępny jest w szklanych słoikach (230 g i 480 g).

100 gramów produktu dostarcza 899 kcal (99,9 g tłuszczu, 0 g białka, 0 g węglowodanów).

Średnia cena masła klarowanego Ghee to 50-60 złotych za opakowanie zawierające 480 gramów produktu.

Nasza opinia o maśle klarowanym Ghee

Masło klarowane Ghee to wysokiej jakości produkt ekologiczny wytwarzany na bazie najlepszych składników w oparciu o tradycyjne receptury. Jest to oczyszczony tłuszcz o niezwykłych walorach smakowych i zdrowotnych, posiadający certyfikat Bio. Stanowi zdrową i smaczną alternatywę dla tradycyjnego masła. Doskonale sprawdza się podczas smażenia, gotowania, duszenia i pieczenia. Używany jest także jako dodatek do gotowych potraw i smarowania pieczywa.

Masło klarowane Ghee ma wysoką temperaturę dymienia, dzięki czemu może być stosowane również do długotrwałego smażenia w głębokim tłuszczu. Nadaje daniom niepowtarzalny aromat i lekko orzechową nutę. Podkreśla smak mięs, ryb, warzyw, makaronów, kasz. Świetnie sprawdzi się podczas pieczenia różnego rodzaju ciast. Stymuluje przy tym trawienie, nie obciąża żołądka, jest źródłem witamin i kwasów tłuszczowych. Co więcej, może być stosowane również jako środek kosmetyczny – do pielęgnacji skóry i włosów.

Cena masła klarowanego Ghee jest stosunkowo wysoka, co stanowi chyba jedyną wadę ocenianego produktu. Relacja ceny do jakości wydaje się przy tym jak najbardziej adekwatna.

Opinie o Masło klarowane Ghee - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 1 = 3

Opinie o produkcie

  1. A ANgela

    polecam, jest pyszne!

    5.0

Podobne