584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Serek wiejski Biedronka Delikate

Producent: Biedronka Delikate
Kategoria: Serek wiejski – kalorie, wartości odżywcze, skład. Rodzaje produktu
serek wiejski biedronka delikate

Serek wiejski Biedronka Delikate

Producent: Biedronka Delikate Kategoria: Serek wiejski – kalorie, wartości odżywcze, skład. Rodzaje produktu

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Serek wiejski Biedronka Delikate – informacje o produkcie

Serek wiejski Biedronka Delikate to produkt marki własnej sieci sklepów Biedronka należącej do portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Delikate dostępny jest m.in. serek wiejski Biedronka Delikate. Jest to ser twarogowy ziarnisty ze śmietanką i dodatkiem soli. Nie zawiera konserwantów, sztucznych aromatów ani barwników. Produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach sieci Biedronka.

W skład serka wiejskiego Biedronka Delikate wchodzą: ziarno twarogowe, śmietanka pasteryzowana, sól.

100 gramów produktu dostarcza: 99 kcal (5 g tłuszczu, 11 g białka, 2,5 g węglowodanów).

Średnia cena serka Delikate to 2 złote za 200 gramów produktu.

Nasza opinia o serku wiejskim Biedronka Delikate

Serek wiejski Biedronka Delikate to niezwykle smaczny i pożywny produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno jako samodzielny posiłek, jak i baza czy dodatek do innych dań.

Do jego niekwestionowanych atutów należy prosty, krótki i bezpieczny skład. Serek wiejski Biedronka Delikate zawiera zaledwie trzy składniki – to twaróg, śmietanka i sól. Na liście składników nie znajdziemy więc żadnych środków konserwujących czy innych sztucznych dodatków, co bardzo dobrze świadczy o produkcie. Śmiało można go określić jako naturalny i zdrowy. Warto również wspomnieć, że dostarcza stosunkowo niewiele kalorii. Zawiera mało tłuszczu i przy tym dużo białka.

Serek wiejski Delikate jest bardzo smaczny. Doskonale smakuje solo i z dodatkiem warzyw, owoców czy przypraw. Jego smak jest łagodny, a przy tym wyrazisty. Produkt ma ponadto delikatną konsystencję. Ziarna są zwarte, bez grudek, a śmietanka – wręcz aksamitna. Na pochwałę zasługuje także proporcja ilości ziaren do śmietanki. Również cena produktu jest bardzo atrakcyjna. Tym samym trudno o wskazanie jego wad.

Opinie o Serek wiejski Biedronka Delikate - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 6

Podobne