914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Serek wiejski Mlekovita

Producent: Mlekovita
Kategoria: Serek wiejski – kalorie, wartości odżywcze, skład. Rodzaje produktu
serek wiejski mlekovita

Serek wiejski Mlekovita

Producent: Mlekovita Kategoria: Serek wiejski – kalorie, wartości odżywcze, skład. Rodzaje produktu

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Serek wiejski Mlekovita – informacje o produkcie

Serek wiejski Mlekovita to produkt firmy Mlekovita – polskiej spółdzielni mleczarskiej będącej największym przedsiębiorstwem mleczarskim w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej od ponad 90 lat.

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest Serek wiejski Polski Mlekovita. Jest to ziarnisty twaróg z dodatkiem pasteryzowanej śmietanki i soli. Nie zawiera konserwantów, sztucznych aromatów ani barwników.

W skład serka wiejskiego Mlekovita wchodzą: ziarno twarogowe, śmietanka pasteryzowana (35%), sól.

100 gramów produktu dostarcza: 97 kcal (5 g tłuszczu, 11 g białka, 2 g węglowodanów).

Oferta firmy obejmuje ponadto: serek wiejski Polski bez laktozy, lekki, Super Body Active serek wysokobiałkowy, serek wiejski Polski truskawka oraz brzoskwinia-marakuja.

Średnia cena Serka wiejskiego Polskiego Mlekovita to 2,5 zł za 200 gramów produktu.

Nasza opinia o Serku wiejskim Mlekovita

Serek wiejski Mlekovita to popularny i często wybierany przez klientów produkt. Odpowiada za niego zresztą prestiżowe i cenione przedsiębiorstwo słynące z produkcji nabiału wysokiej jakości.

Niekwestionowanym atutem serka jest jego skład – prosty, naturalny i bezpieczny. Produkt nie zawiera żadnych środków konserwujących ani sztucznych dodatków. Na liście jego składników znajdziemy jedynie twaróg, śmietankę i sól. Jest to produkt o niskim stopniu przetworzenia. Wyróżnia się niską zawartością tłuszczy. Ma mało kalorii. Zawiera przy tym dużo wartościowego białka. Nie ma więc wątpliwości, że to świeży i naturalny produkt o cennych dla zdrowia własnościach.

Serek wiejski Polski Mlekovita jest dość smaczny. Ma łagodny smak, w którym jednak wyczuwalna jest pewna kwaskowatość. Aromat również sprawia wrażenie lekko kwaśnego. Może to skutecznie zniechęcić do jego spożywania, zwłaszcza osoby przywykłe do delikatnego i słodkawego smaku tego typu produktów. Co gorsza, wiele do życzenia pozostawia również jego konsystencja. Serek może wydawać się zbyt rzadki. Jego ziarna są natomiast miękkie i grudkowate, brakuje im zwartości.

Opinie o Serek wiejski Mlekovita - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

29 − 22 =

Opinie o produkcie

  1. K Koks

    Kwaśne gówno. Śmietanki brak. Piątnica bije go na głowę.

    1.0

Podobne