659 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Skyr Lidl Pilos

Producent: Lidl Pilos
Kategoria: Skyr. Jogurt skyr naturalny – wartości odżywcze
skyr lidl pilos

Skyr Lidl Pilos

Producent: Lidl Pilos Kategoria: Skyr. Jogurt skyr naturalny – wartości odżywcze

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Skyr Lidl Pilos – informacje o produkcie

Skyr Lidl Pilos to produkt marki własnej sieci sklepów Lidl, której właścicielem jest międzynarodowa grupa przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Pilos dostępny jest m.in. skyr naturalny Lidl Pilos. Jest to wyrób mleczny typu islandzkiego, wytwarzany na bazie mleka krowiego (pasteryzowanego i odtłuszczonego). Nie zawiera tłuszczu. Wyróżnia się wysoką zawartością białka (12%). Ma naturalny smak i kremową konsystencję. Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład skyru Lidl Pilos wchodzą: mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii Streptococcus thermophilus i Lactobacillus bulgaricus.

100 gramów produktu dostarcza: 64 kcal (o g tłuszczu, 12 g białka, 4,1 g węglowodanów).

Pod marką Pilos sprzedawany jest również skyr w wariantach smakowych (jagoda, truskawka, malina, wanilia) i wersji pitnej (naturalny i smakowy).

Średnia cena skyru Lidl Pilos to 3,5 złotych za opakowanie zawierające 330 gramów.

Nasza opinia o skyrze Lidl Pilos

Skyr Lidl Pilos to wysokobiałkowy wyrób mleczny o prostym i bezpiecznym składzie. Wytwarzany jest z wyłącznie mleka z dodatkiem żywych kultur bakterii. Skład jogurtu to zresztą jego niekwestionowany atut. Do jego produkcji nie używa się żadnych sztucznych dodatków. Śmiało więc można określić go jako zdrowy i wartościowy produkt.

Jest to wyrób niskokaloryczny, niezawierający w ogóle tłuszczu. Może być częścią jadłospisu osób odchudzających się czy też aktywnych fizycznie – za czym przemawia również wysoka zawartość białka (12%). Skyr naturalny Lidl Pilos dobrze smakuje solo lub z dodatkami. Sprawdza się jako składnik lekkostrawnych serniczków i innych deserów. Na jego bazie można również zrobić puszyste i bardzo smaczne placuszki.

Jego smak jest łagodny, choć niepozbawiony charakterystycznej dla skyru kwaskowatości, która dla niektórych może być nawet w tym przypadku zbyt intensywna. Konsystencja wyróżnia się zaś kremowością i lekkością. Cena skyru Lidl Pilos jest przy tym korzystna.

Opinie o Skyr Lidl Pilos - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

48 + = 53

Podobne