490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Britax

Producent: Britax Romer
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerowka britax

Spacerówka Britax

Producent: Britax Romer Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Britax – informacje o produkcie

Spacerówka Britax to produkt firmy Britax Romer – niemieckiego przedsiębiorstwa z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, oferującego wózki dziecięce i foteliki samochodowe.

W ofercie firmy znajdują się różne modele wózków spacerowych. Jednym z chętniej wybieranych jest zaś spacerówka Britax B-AGILE M.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 3. roku życia (maksymalne obciążenie wózka to 22 kg). Wyposażony jest w siedzisko z rozkładanym oparciem (do pozycji leżącej) i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, regulowany podnóżek oraz poszerzany daszek z okienkiem i ochroną przeciwsłoneczną UPF 50+. Ma pełną rączkę i barierkę ochronną. Na stelażu można zamocować gondolę i nosidełko. Waga wózka to 10 kg.

Spacerówka dostępna jest w pięciu wariantach kolorystycznych: Cherry Wine, Linen Beige, Black Shadow, Elephant Grey oraz Navy Ink. W zestawie znajduje się osłona przeciwdeszczowa oraz uchwyt na kubek.

Średnia cena spacerówki Britax B-AGILE M to 1100 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Britax

Spacerówka Britax B-AGILE M to niezwykle wygodny i funkcjonalny wózek, który doskonale radzi sobie na każdym rodzaju podłożu. Jest przystosowany na cały okres wózkowania, co niewątpliwie należy do jego ogromnych zalet. Możliwość długiego użytkowania nie wyczerpuje jednak listy atutów spacerówki.

Siedzisko wózka jest przestronne i bardzo wygodne – zostało wykończone miękkimi materiałami wysokiej jakości. Rozkłada się do pozycji leżącej, co jest istotne z uwagi na najmniejsze dzieci, a także pociechy lubiące drzemać podczas jazdy. Wózek ma duży daszek z okienkiem oraz filtrem. Można być więc pewnym, że budka skutecznie ochroni malucha zarówno przed słońcem, jak i wiatrem czy opadami, a także umożliwi kontakt z rodzicem.

Spacerówka Britax posiada duże bezobsługowe koła, które wyróżnia wysoka wytrzymałość i odporność. Dwa przednie są przy tym obrotowe (z możliwością blokady do jazdy na wprost), co zapewnia sprawne wykonywanie manewrów.

Wózek jest lekki i prowadzi się bardzo dobrze. Po złożeniu osiąga kompaktowe wymiary – bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym, nie sprawia również kłopotów przy przenoszeniu i przechowywaniu. Składa się przy tym łatwo i szybko – wystarczy ruch jednej ręki. Warto wspomnieć również o pakownym koszu na zakupy.

Opinie o Spacerówka Britax - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

42 + = 45

Podobne