958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sucha karma dla kota Biedronka

Producent: Kitty
Kategoria: Sucha karma dla kota
sucha karma dla kota biedronka

Sucha karma dla kota Biedronka

Producent: Kitty Kategoria: Sucha karma dla kota

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sucha karma dla kota Biedronka – informacje o produkcie

Sucha karma dla kota Biedronka to produkt marki Kitty – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Kitty dostępne są różne karmy dla kotów, w tym karma sucha. Jest to pełnoporcjowa karma dla kota. Produkt występuje w dwóch wersjach smakowych. Chętnie wybieranym wariantem jest przy tym karma z kurczakiem i warzywami. Oferta marki obejmuje również suchą karmę z wołowiną, a także karmy dla kotów po sterylizacji, karmy bez dodatku zbóż.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

Średnia cena suchej karmy dla kota marki Biedronki to 13-14 złotych za opakowanie zawierające 2 kg produktu.

Z czego składa się sucha karma dla kota z Biedronki?

W skład suchej karmy z Biedronki (z kurczakiem i warzywami) wchodzą: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka suszonego w brązowych granulach), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, warzywa (4% marchew suszona w pomarańczowych granulach, 4% groch w zielonych granulach).

Czy sucha karma dla kota marki Biedronka to dobry wybór? Nasza opinia

Sucha karma dla kota ze sklepu Biedronka to produkt, który trudno polecić świadomym opiekunom kotów dbającym o zdrowie swoich czworonożnych podopiecznych. Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na jej skład. Pierwszą pozycję zajmują zboża. Te są zaś źródłem węglowodanów, które są zbędne w kociej diecie. Mogą powodować otyłość i cukrzycę, a także inne schorzenia. Zawartość mięsa jest tu bardzo niska. Nie wiadomo też, co się kryje pod określeniem "produkty pochodzenia zwierzęcego".

Sucha karma z Biedronki może zasmakować zwierzakowi. W końcu koty też mają indywidualne upodobania smakowe. Lepiej jednak nie używać jej do karmienia pupila na co dzień. Nie powinna zaszkodzić, jeśli będzie stosowana okazjonalnie i w naprawdę małych ilościach, np. w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy dostępu do bardziej wartościowego pokarmu. Warto też wiedzieć, że dobra sucha karma powinna być zupełnie bezzbożowa albo zawierać do 10% produktów zbożowych. Trudno przy tym ukryć, że wiele ogólnodostępnych kocich karm składa się przede wszystkim z różnego rodzaju zbóż.

Cena suchej karmy Biedronka jest przy tym korzystna.

Zobacz też naszą opinię o mokrej karmie dla kota z Biedronki :)

Opinie o Sucha karma dla kota Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

66 + = 76

Podobne