191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sucha karma dla kota Kitekat

Producent: Mars Polska
Kategoria: Sucha karma dla kota

Sucha karma dla kota Kitekat

Producent: Mars Polska Kategoria: Sucha karma dla kota

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • sucha karma dla kota
  • karma dla kota kitekat
  • kitekat

Sucha karma dla kota Kitekat - informacje o produkcie

Sucha karma dla kota Kitekat jest jedną z najbardziej popularnych karm dla kotów w Polsce. Swoją ofertą obejmuje karmy suche i mokre, a także przysmaki dla kotów. Karmy Kitekat można kupić zarówno w sklepach internetowych, stacjonarnych sklepach zoologicznych, jak i w marketach oraz sklepach spożywczych. Duży worek karmy o wadze 12 kilogramów możemy kupić w cenie około 80 złotych, a dodatkowo to produkt, który często objęty jest atrakcyjnymi promocjami.

Producent oferuje 8 wariantów smakowych suchej karmy Kitekat:

  • KITEKAT Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI,
  • KITEKAT Z TUŃCZYKIEM I WARZYWAMI,
  • KITEKAT Z WOŁOWINĄ I WARZYWAMI,
  • KITEKAT Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI,
  • KITEKAT STERILE Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI,
  • KITEKAT Z WOŁOWINĄ I WARZYWAMI,
  • KITEKAT Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI.

Skład karmy Kitekat z kurczakiem i warzywami:

Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach), produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, warzywa (w tym 4% marchewki w pomarańczowych granulkach, w tym 4% groszku w zielonych granulkach).

Nasza opinia o suchej karmie dla kota Kitekat

Skład produktu jest bardzo niejasny i opisany w ogólny, niesprecyzowany sposób. Nie świadczy to niestety dobrze o jakości ocenianego produktu. Pokarm zawiera małą ilość mięsa (4% kurczaka!), a elementy oznaczone jako „produkty pochodzenia zwierzęcego” mogą być narządami wewnętrznymi i różnymi odpadkami z rzeźni, takimi jak skóry, rogi, kopyta, sierść czy pióra. Takie produkty są mniej przyswajalne przez organizm i nie wnoszą do niego wiele wartości.

Inną kwestią jest obecność zbóż, które pojawiają się na pierwszym miejscu w składzie - producent musi umieścić skład karmy w kolejności zawartości składników, więc najpewniej to właśnie zbóż jest tam najwięcej. Zboża są źródłem węglowodanów i oprócz nich nie wnoszą żadnych wartości do organizmu kota, a są po prostu tanim zapychaczem. Uwagę zwraca także fakt, że pokarm zawiera małą różnorodność i znikomą ilość warzyw.

Atrakcyjna cena suchych karm Kitekat nie przekłada się niestety na jakość produktu, który kupujemy, a ta – jeśli chodzi o zdrowie naszych mruczków, którym powinniśmy zapewnić zdrowe i długie życie – powinna być jak najwyższa.

Opinie o Sucha karma dla kota Kitekat - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 3 =

Podobne