876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s

Producent: Uncle Ben's
Kategoria: Gotowe sosy w słoikach

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s

Producent: Uncle Ben's Kategoria: Gotowe sosy w słoikach

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben's - informacje o produkcie

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s to popularny wyrób światowej sławy producenta ryżu. Jego receptura nawiązuje do sztuki kulinarnej Dalekiego Wschodu. Stanowi kompozycję chrupiących warzyw (pomidorów, cebuli, marchwi, zielonej i czerwonej papryki, selera), ananasa oraz typowych dla kuchni azjatyckiej pędów bambusa. Zawiera w 100% naturalne składniki, niemodyfikowane genetycznie. Smak sosu dodatkowo podkreślają starannie dobrane przyprawy i ocet vinegar. Producent poleca jego stosowanie do ryżu, dań rybnych, mięsnych i wegetariańskich. Dzięki gotowej formule produkt wystarczy podgrzać i dodać do potrawy.

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s, choć należy do amerykańskiej marki, został wyprodukowany w Holandii. Jest sprzedawany w słoiku o pojemności 400 ml, co przekłada się na ok. 3 porcje sosu. W jednej porcji mieszczą się 0,3 g tłuszczu i 21,5 g cukru. Wartość odżywcza dla 133 g produktu wynosi 113 kcal.

Produkt amerykańskiej firmy jest powszechnie dostępny w większości supermarketów i mniejszych sklepów spożywczych w Polsce. Jego cena wynosi ok. 7 zł.

Nasza opinia o sosie słodko-kwaśnym Uncle Ben's

Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s cieszy się największą popularnością spośród innych sosów tego producenta. O jego atrakcyjności decyduje łatwa dostępność. Konsumenci najczęściej wybierają go jednak ze względu na przyzwoity, ciekawy smak, delikatną konsystencję i dobrą jakość, które idą w parze z przystępną ceną. Wrażenia smakowe urozmaicają dodane do sosu kruche kawałki warzyw oraz jego przyjemny aromat.

Uwagę zwraca również naturalny skład sosu. Jednak osoby wnikliwiej czytające etykiety podchodzą sceptycznie do dużej ilości cukru – jedna porcja zawiera aż 4 łyżeczki tego słodkiego dodatku. To zdecydowanie największy minus produktu. Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s może być jednak odpowiednim wyborem dla miłośników kuchni azjatyckiej, którzy większą wagę przywiązują do smaku niż składu. Pozwala szybko przygotować proste danie obiadowe, ale też zachęca do kulinarnych eksperymentów. Sos słodko-kwaśny może być bowiem bazą dla wielu bardziej wyszukanych potraw.

Opinie o Sos słodko-kwaśny Uncle Ben’s - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

65 − 64 =

Podobne