876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Pasta tahini Biedronka

Producent: Elios
Kategoria: Gotowe sosy w słoikach
pasta tahini Biedronka

Pasta tahini Biedronka

Producent: Elios Kategoria: Gotowe sosy w słoikach

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Pasta tahini Biedronka – informacje o produkcie

Pasta tahini Biedronka to produkt marki Elios – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Elios dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni greckiej, w tym pasta tahini. Jest to pasta wytwarzana na bazie prażonych, mielonych nasion sezamu (zawartość 100%). Nie zawiera żadnych dodatków.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład pasty tahini z Biedronki wchodzą: prażone, mielone ziarna sezamu 100%.

100 gramów produktu dostarcza: 673 kcal (60 g tłuszczu, 25 g białka, 0,5 g węglowodanów)

Średnia cena pasty tahini marki Biedronka to 9-10 złotych za opakowanie zawierające 300 gramów produktu.

Nasza opinia o paście tahini Biedronka

Pasta tahini Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się jako wyrazisty dodatek do wielu różnego rodzaju potraw i deserów. Doskonale smakuje w klasycznym połączeniu z gotowaną ciecierzycą w postaci hummusu. Z powodzeniem można jej użyć również do rozmaitych wypieków, sosów itd. Warto przy tym wspomnieć, że zasadniczo jest to produkt, którego nie spożywa się samodzielnie.

Smak pasty tahini Biedronka jest bardzo charakterystyczny i intensywny, z lekką nutą goryczy. Jej konsystencja wyróżnia się gładkością – jest kremowa i gęsta. Na powierzchni może zbierać się warstwa oleju, jest to jednak zjawisko naturalne. Wystarczy pastę dobrze wymieszać.

Do niekwestionowanych zalet produktu należy zaliczyć jego krótki, naturalny i bezpieczny skład. Pasta tahini z Biedronki Elios składa się wyłącznie z nasion sezamu. Nie zawiera żadnych sztucznych substancji. Na liście składników nie znajdziemy też soli czy dodatkowego oleju, które niekiedy są wykorzystywane do produkcji wyrobów tego typu. Warto przy tym wiedzieć, że oryginalne tahini składa się tylko z jednego składnika – właśnie sezamu.

Cena pasty jest przy tym korzystna.

Koniecznie zobacz też naszą opinię o paście tahini z Lidla!

Opinie o Pasta tahini Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

86 − 82 =

Podobne