876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Passata pomidorowa Biedronka

Producent: Sottile Gusto
Kategoria: Gotowe sosy w słoikach
passata pomidorowa Biedronka

Passata pomidorowa Biedronka

Producent: Sottile Gusto Kategoria: Gotowe sosy w słoikach

3.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Passata pomidorowa Biedronka – informacje o produkcie

Passata pomidorowa Biedronka to produkt marki Sottile Gusto – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Sottile Gusto dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym passata pomidorowa. Jest to rodzaj przecieru otrzymywanego ze świeżych pomidorów. Producent deklaruje, że do produkcji 100 gramów produktu wykorzystano 220 gramów pomidorów. Oferta marki obejmuje ponadto passatę pomidorową z ziołami i passatę pomidorową z czosnkiem.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład passaty pomidorowej z Biedronki wchodzą: pomidory, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

100 gramów dostarcza: 31 kcal (0,5 g tłuszczu, 1,7 g białka, 4,4 g węglowodanów)

Średnia cena passaty pomidorowej marki Biedronka to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 700 gramów produktu.

Nasza opinia o passaccie pomidorowej Biedronka

Passata pomidorowa Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się przede wszystkim jako baza sosów i zup pomidorowych, szczególnie kremów. Z powodzeniem można jej użyć również do posmarowania ciasta na pizzę przed nałożeniem dodatków. Doskonale komponuje się z bazylią, czosnkiem i oregano.

Ogólnie przecier smakuje dość dobrze, choć trudno ukryć, że nie jest dostatecznie intensywny w smaku – wprawdzie wyraźnie czuć tu pomidory, to jednak nie jest to smak szczególnie mocno pomidorowy (tym samym nieco odbiega od naturalnego smaku świeżych warzyw). Konsystencja passaty jest rzadka, co jest charakterystyczne dla tego rodzaju produktu. Całość pachnie przyjemnie i ma apetyczną barwę.

Skład passaty pomidorowej Biedronka wzbudza nieco wątpliwości. Co prawda produkt zawiera przede wszystkim pomidory, to jednak na liście składników można znaleźć również sól oraz regulator kwasowości. Nie są to szczególnie szkodliwe dodatki (obecne są zresztą w większości tego rodzaju produktów dostępnych na rynku), ale przy tym zbędne. Idealna passata powinna składać się wyłącznie z pomidorów.

Cena passaty pomidorowej Biedronka jest przy tym korzystna.

Koniecznie zobacz nasze opinie o innych gotowych sosach - dodaj też własne opinie!

Opinie o Passata pomidorowa Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

82 + = 89

Opinie o produkcie

  1. Q Q23

    Niestety prawie zawsze występują w niej takie małe, białe półkola, w składzie są tylko pomidory tak wiec co to jest? Male robaki. Juz nigdy jej nie kupię.

    1.0

Podobne