490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Czekolada Milka Oreo

Producent: Milka
Kategoria: Czekolada

Czekolada Milka Oreo

Producent: Milka Kategoria: Czekolada

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • czekolada milka
  • czekolada milka oreo
  • czekolada oreo

Czekolada Milka Oreo - informacje o produkcie

Czekolada Milka Oreo powstała z inspiracji słynnym batonikiem o tej samej nazwie. To połączenie delikatnej rozpływającej się w ustach czekolady z chrupiącymi ciasteczkami. Każda Milka Oreo powstaje z alpejskiego mleka oraz kakao pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Należy do najchętniej wybieranych czekolad szwajcarskiej marki. 

Czekolada Oreo występuje w aż czterech odsłonach, które można kupić w większości sklepów spożywczych. 

W klasycznej wersji jest to czekolada mleczna z nadzieniem o smaku waniliowym z mleka alpejskiego, które wypełniają niewielkie kawałki ciasteczek kakaowych. Tabliczka 100 g zawiera 34 g tłuszczu i 49 g cukrów. Taka porcja dostarcza 555 kcal. 

W Milce Oreo Choco zamiast nadzienia waniliowego występuje kakaowe inspirowane słodkim brownie. W 100 g (1 opakowaniu) znajduje się 35 g tłuszczu i 44 g cukrów. Wartość kaloryczna wynosi 552 kcal. 

Czekoladę Milka Oreo Sandwich tworzą natomiast całe ciasteczka kakaowe z waniliowym nadzieniem w środku połączone w jedną tabliczkę delikatną, mleczną czekoladą. Opakowanie waży 92 g. 100 g produktu ma 27 g tłuszczu i 49 g cukrów. Wartość energetyczna takiej porcji wynosi 518 kcal. 

Milka Oreo jest też dostępna w dużej tabliczce 300 g. Składa się z grubych kostek z herbatnikami kakaowymi i mlecznym nadzieniem o smaku wanilii. W 100 g zawiera 33,5 g tłuszczu oraz 47,5 g cukrów. Taka porcja dostarcza 555 kcal. 

Cena klasycznych tabliczek czekolady Milka wynosi ok. 4 zł, a dużej tabliczki - 11 zł. 

Nasza opinia o czekoladzie Milka Oreo

Czekolada Milka Oreo to prawdziwa uczta smaków dla każdego miłośnika ciasteczek Oreo. Chrupkość herbatników łączy się w niej z delikatną konsystencją czekolady, zaskakując nietuzinkowym połączeniem smakowym w szwajcarskiej jakości. W każdym z wariantów kawałki ciasteczek są bardzo dobrze wyczuwalne. Ich delikatnie gorzki smak tonuje słodycz czekolady, a lekko kwaskowatego posmaku nadaje całości waniliowe nadzienie. Dzięki temu Milka Oreo nie jest tak słodka jak jej klasyczny, mleczny odpowiednik. Szczególnie dobrze smakuje lekko schłodzona. To znakomity pomysł na słodki upominek (np. dla dziecka) albo pyszny deser dla całej rodziny. Estetycznie zapakowana łatwo się otwiera i daje ponownie zamknąć. 

Za uwodzącą słodycz czekolady Milka nie odpowiada jednak zdrowy skład. Lista użytych do produkcji składników jest długa i obejmuje niekorzystne dla zdrowia i środowiska substancje. Dość wspomnieć o oleju palmowym, aromatach, dodatkach spulchniających czy syropie glukozowym. Osoby, które dbają o zdrową dietę, powinny więc sięgać po czekoladę Oreo z rozwagą. 

Milka Oreo szybko podbiła serca czekoladowych smakoszy i teraz nie ma sobie równych pod względem popularności. Jest łatwo dostępna w niewygórowanej cenie. 

Opinie o Czekolada Milka Oreo - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

Podobne