490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Czekolada Terravita

Producent: Terravita
Kategoria: Czekolada

Czekolada Terravita

Producent: Terravita Kategoria: Czekolada

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • czekolada
  • czekolada terravita
  • terravita słodycze

Czekolada Terravita - informacje o produkcie

Terravita działa na polskim rynku od 1992 r. Od tego czasu dała się poznać jako marka z pasją i dużymi ambicjami. Oferuje czekolady zarówno w tradycyjnych, jak i nietypowych połączeniach smakowych, np. mięty z limonką czy karmelowego latte. Jej portfolio tworzy czekolada Terravita klasyczna, klasyczna nadziewane, gorzka, gorzka nadziewane, z pełnymi orzechami z okienkiem oraz linia premium. Terravita czekolada jest dostępna przede wszystkim w opakowaniu 100 g, ale też 50 g i 250 g. 

Terravita mleczna powstaje z myślą o osobach, które gustują w czekoladzie jednocześnie intensywnie mlecznej i czekoladowej. Za jej smak odpowiada zbalansowany skład z 35% kakao i 25% mleka. Tabliczki wypełnione nadzieniem są z kolei propozycją dla poszukiwaczy nietypowych doznań smakowych. Kremowy smak czekolady uzupełnia w nich dodatek m.in. kokosa, orzecha laskowego, truskawki z jogurtem, tiramisu. Gorzkość czekolady Terravita z dużą zawartością kakao przełamują natomiast nuty: cytryny, truskawki, mięty, żurawiny, pomarańczy. 

Czekolada Terravita w porcji 100 g zawiera, w zależności od smaku, 529-550 kcal i ok. 60 g cukrów. Jedna tabliczka kosztuje ok. 3 zł. Można ją kupić w wybranych sklepach spożywczych i bezpośrednio w sklepie internetowym producenta. 

Nasza opinia o czekoladzie Terravita

Terravita stara się dbać o jakość, czego najlepszym potwierdzeniem są smak i receptura jej produktów. Czekolada Terravita klasyczna i gorzka ma dość prosty skład, pozbawiony wielu zbędnych dodatków. Daleko mu co prawda do ideału klasy premium. Pozytywnie wyróżnia się za to na tle swoich odpowiedników ze średniej półki. Nieco gorzej pod względem doboru składników wypada natomiast Terravita czekolada z nadzieniem. Jest to jednak typowe dla większości tego rodzaju produktów. 

Dzięki dobrze skomponowanej recepturze czekolada Terravita mleczna wyróżnia się zwartą, lekko twardą strukturą, kremową konsystencją, pełnym, mleczno-kakaowym smakiem i dużą dawką słodyczy. Dostępna w wielu wersjach smakowych nie nudzi się i trafia w najbardziej zróżnicowane gusta. Czekolada Terravita to produkt o przyzwoitym smaku dostępnym w zaskakująco niskiej cenie.  

Opinie o Czekolada Terravita - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

27 − 24 =

Podobne