412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ketchup Dawtona

Producent: Dawtona
Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz
ketchup dawtona

Ketchup Dawtona

Producent: Dawtona Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • dawtona
  • ketchup łagodny
  • ketchup dawtona

Ketchup Dawtona – informacje o produkcie

Dawtona to polska firma, która obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych. W ofercie marki znajdują się między innymi koncentraty z pomidorów, sosy, warzywa konserwowe i   ketchupy, a także soki i przetwory owocowe.

Ketchup łagodny Dawtona to mocno pomidorowy dodatek do dań i przekąsek. W składzie produktu znajdziemy: przecier pomidorowy 72% (174 g pomidorów na 100 g produktu), cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy. Ketchup należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, a po otwarciu przechowywać w lodówce.

Ketchup Dawtona jest najczęściej dostępny w przezroczystej, plastikowej butelce o pojemności 450g. Za produkt w takim opakowaniu zapłacimy ok. 4 złote.

Nasza opinia o ketchupie Dawtona

Marka Dawtona stworzyła ketchup, który jest idealną alternatywą dla każdego miłośnika produktów tego typu. Ketchup łagodny jest uniwersalnym dodatkiem do kanapek, kiełbasek, drobiu, warzyw, potraw z grilla i wielu innych dań. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten jest stworzony w oparciu o dopracowaną recepturę, która nie zawiera konserwantów i barwników. Kolejnym atutem ketchupu jest jego smak, który jest dość wyrazisty i mocno pomidorowy.

Podczas zakupu tego produktu należy pamiętać, że niektóre wersje ketchupu mogą zawierać skrobię, dlatego trzeba weryfikować skład produktu.

Opinie o Ketchup Dawtona - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 85 = 94

Podobne