412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ketchup Develey

Producent: Develey
Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz
ketchup develey

Ketchup Develey

Producent: Develey Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • develey
  • ketchup łagodny
  • ketchup łagodny develey

Develey Ketchup classic – informacje o produkcie

Develey to niemiecka firma produkująca musztardy i delikatesowe sosy zimne. Marka jest również też dostawcą sosów zimnych dla sieci McDonald's.

Ketchup klasyczny Develey to kompozycja smakowa z pomidorów i cukru trzcinowego. W składzie ketchupu znajdziemy: przecier pomidorowy 70%, cukier trzcinowy 20%, ocet spirytusowy, sól, naturalny aromat goździków. Na 100 g produktu przypada 232 g pomidorów z dodatkiem cukru trzcinowego. Ketchup należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zakres temperatury przechowywania produktu wynosi od 5°C do 25°C.

Develey klasyczny występuje w dwóch wersjach opakowań – szklanym słoiczku o pojemności 300 g oraz plastikowej butelce 460 g. Obie wersje są łatwo dostępne w sklepach spożywczych. Za ketchup w szklanym opakowaniu zapłacimy ok. 7 złotych.

Nasza opinia o ketchupie Develey classic

Ketchup klasyczny marki Develey należy do jednych z najlepszych i najzdrowszych ketchupów na rynku. Największą zaletą produktu jest to, że nie zawiera on konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz sztucznych substancji. Na 100 g produktu przypada aż 232 g pomidorów – co przekłada się wysoką jakość smaku. Dla porównania, w innych produktach wartości te zazwyczaj nie przekraczają 200 g. Ponadto ketchup jest całkowicie bezglutenowy oraz odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Warto zauważyć, że marka Develey wyprodukowała dwa rodzaje opakowań ketchupu, co umożliwia wybór wersji bardziej ekologicznej.

Opinie o Ketchup Develey - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + = 6

Podobne