436 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ketchup Pudliszki

Producent: Pudliszki
Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz
ketchup pudliszki

Ketchup Pudliszki

Producent: Pudliszki Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • ketchup
  • pudliszki
  • ketchup łagodny
  • ketchup pudliszki

Ketchup łagodny Pudliszki – informacje o produkcie

Pudliszki to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w wyrobie przetworów pomidorowych, ketchupów i koncentratów, oraz warzywnych.

Łagodny ketchup Pudliszki to dodatek do kanapek, dań z grilla oraz zapiekanek czy sałatek. W składzie ketchupu znajdziemy: przecier pomidorowy 62%, cukier, ocet spirytusowy, sól, skrobię kukurydzianą, aromat naturalny. W stu gramach ketchupu znajduje się 198 gramów pomidorów.

Produkt ten występuje w szczelnych opakowaniach, jednak należy go przechowywać w suchym miejscu i temperaturze pokojowej. Po otwarciu ketchup powinien pozostać w lodówce.

Łagodny ketchup Pudliszki występuje w plastikowych butelkach o pojemnościach 410g, 480g i 990g oraz w szklanym słoiczku o pojemności 205g. Za standardowe opakowanie ketchupu 480 g zapłacimy ok. 6 zł. Natomiast za wersję w szklanym słoiczku – ok. 5 zł.

Nasza opinia o ketchupie Pudliszki

Ketchup Pudliszki to idealny dodatek do niemal wszystkich dań. Ze względu na swój łagodny smak stanowi świetny wybór dla każdego, kto szuka urozmaicenia swojego posiłku. Największym atutem tego produktu jest jego skład – ketchup nie zawiera żadnych konserwantów, a jednocześnie posiada wysoką zawartość pomidorów w stu gramach produktu. Jedyną wadą, którą wskazują konsumenci, to zbyt lejąca konsystencja ketchupu. Jednak łatwo sobie poradzić z tym problemem, nie stawiając produktu na zakrętce.

Ciekawostką jest fakt, że ketchup łagodny Pudliszki w 100 gramach zawiera 148 kcal, co stanowi równowartość pięciu pomidorów!

Podczas zakupu tego produktu warto mieć na uwadze, że produkt może zawierać śladowe ilości selera.

Opinie o Ketchup Pudliszki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

73 − 68 =

Podobne