436 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ketchup Heinz

Producent: Heinz
Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz
ketchup heinz

Ketchup Heinz

Producent: Heinz Kategoria: Ketchup – sprawdź, czy wszystko o nim wiesz

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • ketchup
  • heinz
  • ketchup łagodny
  • ketchup łagodny heinz
  • ketchup heinz

Ketchup łagodny Heinz – informacje o produkcie

Heinz to amerykańskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją przetworów spożywczych. Firma Heinz posiada jedno z najnowocześniejszych centrów badań, w którym doskonali się receptury produktów marki.

Ketchup łagodny Heinz to klasyczny dodatek do posiłków i przekąsek. Skład produktu zawiera: pomidory (148 g pomidorów na 100 g ketchupu), ocet, cukier, sól, ekstrakty przypraw i ziół przyprawy. Skład ketchupu jest pozbawiony konserwantów, barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego. Produkt należy przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze otoczenia. Zakres temperatury przechowywania to przedział od 5°C do 25°C.

Ketchup łagodny Heinz jest sprzedawany w większości sklepów spożywczych. Jest dostępny w plastikowej butelce o pojemności 342g, 570g, 1000g oraz w szklanym opakowaniu – 342g i 855g. Za butelkę o pojemności 342g zapłacimy ok. 6 złotych.

Nasza opinia o ketchupie łagodnym Heinz

Ketchup łagodny Heinz jest jednym z klasycznych ketchupów na rynku. Unikatowa receptura, na podstawie której jest przygotowany, istnieje już od 1886 roku. Dzięki temu towarzyszył on wielu pokoleniom podczas posiłków i stanowi on przykład uniwersalnej przyprawy. Na uwagę zasługuje brak zbędnych dodatków – konserwantów czy popularnego wśród ketchupów syropu glukozowo-fruktozowego. Produkt marki Heinz zawiera także mniej cukru niż inne tego typu produkty dostępne na rynku.

Dodatkowym atutem jest to, że w składzie nie znajdziemy oleju palmowego i składników zawierających gluten. Zaletą jest również łatwa dostępność i różnorodność wyboru pojemności opakowań produktu. To przekłada się na atrakcyjną cenę ketchupu i stanowi o jego mocnej pozycji na rynku.

Opinie o Ketchup Heinz - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

49 − = 40

Podobne