826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Makaron Biedronka

Producent: Pastani
Kategoria: Makaron
makaron biedronka

Makaron Biedronka

Producent: Pastani Kategoria: Makaron

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Makaron Biedronka – informacje o produkcie

Makaron Biedronka to produkt marki Pastani – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Pastani dostępne są różnego rodzaju makarony. Jednym z podstawowych wariantów produktu jest przy tym makaron penne. To makaron wytwarzany z semoliny pozyskiwanej z pszenicy twardej (durum). Ma kształt rurek o rowkowatej fakturze, ciętych pod kątem prostym. Wymaga obróbki termicznej – producent zaleca gotowanie makaronu w gorącej wodzie przez 8 minut (al dente) lub 10 minut (miękki). Produkt występuje również jako makaron penne pełnoziarnisty.

Oferta marki obejmuje ponadto: spaghetti, tagiatelle, farfalle, orzo, fusilli (z pszenicy durum i pełnoziarniste), cappelini d’angelo, cavatappi.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład makaronu penne marki Biedronki wchodzą: semolina z pszenicy twardej (Triticum durum).

100 gramów produktu dostarcza: 354 kcal ( 1,7 g tłuszczu, 13 g białka, 70 g węglowodanów)

Średnia cena makaronu penne z Biedronki to 4 złote za opakowanie zawierające 500 gramów produktu.

Nasza opinia o makaronie Biedronka

Makaron Biedronka to bardzo smaczny makaron, który znakomicie sprawdzi się jako baza różnego rodzaju potraw. Świetnie wypada w daniach charakterystycznych dla kuchni włoskiej, ale śmiało można go użyć również do przyrządzania potraw kuchni fusion czy rodzimej.

Makaron smakuje zresztą naprawdę dobrze. Jest przy tym dość neutralny w smaku, dzięki czemu można go serwować w rozmaitych połączeniach i kombinacjach. Bardzo dobrze się gotuje, zachowując przy tym swój pierwotny kształt. Podczas gotowania nie skleja się ani nie rozpada. Po ugotowaniu jest zaś sprężysty i jędrny. Ma apetyczny wygląd i kolor.

Skład makaronu Biedronka jest dobry, krótki i bezpieczny. Produkt zawiera wyłącznie semolinę. Na liście składników nie znajdziemy żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków.

Makaron z Biedronki ma przy tym korzystną cenę.

Jak makaron, to oczywiście sos! Zobacz nasze opinie o różnych gotowych sosach w słoikach :)

Opinie o Makaron Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

44 − 40 =

Podobne