753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mleko modyfikowane Bebiko

Producent: Nutricia
Kategoria: Mleko modyfikowane – jakie wybrać? Ranking
mleko modyfikowane Bebiko

Mleko modyfikowane Bebiko

Producent: Nutricia Kategoria: Mleko modyfikowane – jakie wybrać? Ranking

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Mleko modyfikowane Bebiko – informacje o produkcie

Mleko modyfikowane Bebiko to produkt firmy Nutricia – przedsiębiorstwa należącego do grupy Danone, zajmującego się produkcją mleka modyfikowanego i innych produktów żywnościowych dla niemowląt i małych dzieci, a także żywności medycznej.

Pod marką Bebiko dostępne jest m.in. mleko Bebiko 1 NUTRIFlor Expert. Jest to mleko modyfikowane początkowe przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 6. miesiąca życia. Producent zapewnia, że produkt zaspakaja wszystkie potrzeby żywieniowe niemowląt.

Mieszanka dostępna jest w formie proszku, którego odpowiednią ilość należy rozpuścić w przegotowanej i wystudzonej do około 40 stopni wodzie. Wedle podanych instrukcji na 90 ml wody wykorzystuje się 3 płaskie miarki mleka (miarka dołączana jest do każdego opakowania). Producent podaje także orientacyjny sposób karmienia (tabelę żywieniową zawierającą przeciętną wielkość i liczbę posiłków spożywanych przez niemowlę w ciągu doby w kolejnych miesiącach życia).

W skład mleka modyfikowanego Bebiko 1 NUTRIFlor Expert wchodzą: laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwatki z mleka, galaktooligosacharydy z mleka (4,6 %), olej słonecznikowy, białka mleka, olej rybi, wapń, fruktooligosacharydy (0,3 %), potas, olej z Mortierella alpina, sód, chlorek choliny, magnez, witamina C, inozytol, emulgator (lecytyny z soi), żelazo, cynk, L-karnityna, przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, miedź, witamina E, witamina A, tiamina, ryboflawina, witamina B6, kwas foliowy, jod, mangan, selen, witamina K, biotyna, witamina D, witamina B12.

Produkt nie zawiera oleju palmowego, wzmacniaczy smaku, barwników ani konserwantów.

Średnia cena mleka modyfikowanego Bebiko 1 NUTRIFlor Expert to 40 złotych za opakowanie zawierające 800 gramów produktu.

Nasza opinia o mleku modyfikowanym Bebiko

Mleko modyfikowane Bebiko 1 NUTRIFlor Expert to pełnowartościowy pokarm dla niemowląt, który może stanowić zarówno jedyne źródło pożywienia dziecka, jak i składnik karmienia mieszanego.

Przygotowanie mieszanki jest proste i z reguły nie sprawia większych kłopotów. Proszek niezbyt dobrze jednak rozpuszcza się w wodzie. Warto więc zwrócić uwagę podczas mieszania, ponieważ zdarza się, że pozostawia grudki i osad na ściankach butelki. Gotowe mleko ma przy tym dobry smak i przyjemny zapach. Zwykle jest chętnie spożywane przez niemowlęta. Nie powoduje kolek ani zaparć. Jest odżywcze i zaspakaja głód.

Do zalet mleka modyfikowanego Bebiko zaliczyć można również dobry i bezpieczny skład – produkt zawiera wszystkie niezbędne i kluczowe dla prawidłowego rozwoju substancje w odpowiednich proporcjach. Próżno szukać na liście składników środków konserwujących, barwników czy wzmacniaczy smaku. Za atut uznać można także korzystną cenę mleka.

Opinie o Mleko modyfikowane Bebiko - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 59 = 64

Podobne