914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mleko modyfikowane Enfamil

Producent: Mead Johnson Nutrition
Kategoria: Mleko modyfikowane – jakie wybrać? Ranking
mleko modyfikowane enfamil

Mleko modyfikowane Enfamil

Producent: Mead Johnson Nutrition Kategoria: Mleko modyfikowane – jakie wybrać? Ranking

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Mleko modyfikowane Enfamil – informacje o produkcie

Mleko modyfikowane Enfamil to produkt firmy Mead Johnson Nutrition – amerykańskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją żywności dla niemowląt i dzieci, działającego od 1906 roku.

Pod marką Enfamil dostępne jest m.in. mleko Enfamil Premium 1 MFGM. Jest to mleko modyfikowane, tzw. początkowe, przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia do 6. miesiąca życia. Zawiera DHA i kwas tłuszczowy Omega-3. Producent zapewnia, że mleko Enfamil zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe niemowląt.

Preparat ma formę proszku, który rozpuszcza się w przegotowanej i wystudzonej do temperatury pokojowej wodzie. Gotową mieszankę należy spożyć w ciągu godziny. Podczas przygotowania mleka należy stosować się do podanych instrukcji (na 90 ml wody wykorzystuje się 3 płaskie miarki mleka – do każdego opakowania dołączona jest specjalna miarka). Producent podaje także zalecane dzienne spożycie mleka (przeciętną wielkość i liczbę posiłków spożywanych przez niemowlę w ciągu doby w kolejnych miesiącach życia).

W skład mleka Enfamil Premium 1 MFGM wchodzą: laktoza (z mleka), oleje roślinne (oleina palmowa, olej kokosowy, olej sojowy, wysokooleinowy olej słonecznikowy), koncentrat białek serwatkowych (z mleka), odtłuszczone mleko, galaktooligosacharydy (GOS, z mleka), polidekstroza, emulgator (lecytyna sojowa), syrop glukozowy, węglan wapnia, oleje pozyskiwane z organizmów jednokomórkowych (ARA z Mortierella alpina i DHA z Crypthecodinium cohnii), L-askorbinian sodu, wodorotlenek potasu, chlorek choliny, chlorek potasu, fosforan magnezu, inozytol, tauryna, siarczan żelaza, siarczan cynku, octan DL-alfa-tokoferylu, 6-palmitynian-L-askorbylu cytydyno-5-monofosforan, L-karnityna, nikotynamid, urydyno-5-monofosforan, adenozyno-5-monofosforan, D-pantotenian wapnia, siarczan miedzi, guanozyno-5-monofosforan, palmitynian retinylu, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny, cholekalcyferol, siarczan manganu, kwas foliowy, jodek sodu, fitomenadion, selenian sodu, D-biotyna, cyjanokobalamina.

Średnia cena mleka modyfikowanego Enfamil Premium 1 MFGM to około 60 złotych za opakowanie zawierające 800 gramów produktu.

Nasza opinia o mleku modyfikowanym Enfamil

Mleko modyfikowane Enfamil Premium 1 MFGM to pełnowartościowa mieszanka dla niemowląt, która świetnie sprawdza się zarówno jako podstawa żywienia dziecka, jak i uzupełnienie jego diety.

Mleko ma słodki, łagodny smak i przyjemny zapach. Jest dobrze tolerowane i chętnie spożywane przez dzieci. W większości przypadków nie powoduje zaparć, kolek ani biegunek. Warty uwagi jest również jego dobry i bezpieczny skład. Produkt zawiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, zaspakaja jego potrzeby i odpowiednio odżywia.

Mleko modyfikowane Enfamil Premium 1 MFGM łatwo rozpuszcza się w wodzie, nie tworzy grudek ani osadów. Jego przygotowanie jest proste i nie sprawia większych kłopotów.

Opinie o Mleko modyfikowane Enfamil - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 − = 29

Podobne